Skip to main content
search
Aktualności

Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy informuje o możliwości sterylizacji/kastracji właścicielskich psów i kotów będących pod opieka osób o niskich dochodach

By 14 marca 2019No Comments

Ostatnia aktualizacja 14 marca 2019 przez admin

Urząd Gminy Zielonki na prośbę  Krakowskiej Fundacji Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy informuje o możliwości sterylizacji/kastracji właścicielskich psów i kotów będących pod opieka osób o niskich dochodach.

Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy, która pomaga zwierzętom bezdomnym,porzuconym i skrzywdzonym przez los ale też i tym, które mają swoich opiekunów będących w trudnej sytuacji materialnej.

W chwili obecnej  ww. fundacja informuje, iż posiada fundusze z grantu o nazwie “Tniemy bezdomność, stawiamy na zdrowie”, w ramach którego sterylizuje/kastruj właścicielskie psy i koty będące pod opieką osób o niskich dochodach. Zabieg ten ogranicza bezdomność zwierząt oraz zapobiega chorobom. Aby wziąć udział w projekcie i poddać zwierzę bezpłatnemu zabiegowi wystarczy udokumentować niski dochód (kopia ostatniego odcinka renty/emerytury, decyzji o przyznaniu świadczeń).
Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy  zainteresowanych prosi o kontakt z Panią Prezes  pod nr telefonu 505 052 892.

Close Menu
 
24 kwietnia 2024
Skip to content