Skip to main content
search
Aktualności

Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy informuje o możliwości sterylizacji/kastracji właścicielskich psów i kotów będących pod opieka osób o niskich dochodach

By 14 marca 2019No Comments

Ostatnia aktualizacja 14 marca 2019 przez admin

Urząd Gminy Zielonki na prośbę  Krakowskiej Fundacji Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy informuje o możliwości sterylizacji/kastracji właścicielskich psów i kotów będących pod opieka osób o niskich dochodach.

Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy, która pomaga zwierzętom bezdomnym,porzuconym i skrzywdzonym przez los ale też i tym, które mają swoich opiekunów będących w trudnej sytuacji materialnej.

W chwili obecnej  ww. fundacja informuje, iż posiada fundusze z grantu o nazwie “Tniemy bezdomność, stawiamy na zdrowie”, w ramach którego sterylizuje/kastruj właścicielskie psy i koty będące pod opieką osób o niskich dochodach. Zabieg ten ogranicza bezdomność zwierząt oraz zapobiega chorobom. Aby wziąć udział w projekcie i poddać zwierzę bezpłatnemu zabiegowi wystarczy udokumentować niski dochód (kopia ostatniego odcinka renty/emerytury, decyzji o przyznaniu świadczeń).
Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy  zainteresowanych prosi o kontakt z Panią Prezes  pod nr telefonu 505 052 892.

Close Menu
 
21 kwietnia 2025
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
Skip to content