Skip to main content
search
Ogłoszenia

Małopolski Kongres Kobiet

By 20 lutego 201513 marca, 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 13 marca 2022 przez AO

logo kongres RGBKongres adresowany jest do wszystkich mieszkanek miast i wsi w naszym regionie, których łączy potrzeba rozmawiania na tematy ważne dla kobiet: polityczek, artystek, gospodyń domowych, kobiet z tytułami naukowymi, bizneswoman, studentek. Małopolski Kongres zaprasza także panów, którym sprawy kobiet nie są obojętne.

II Małopolski Kongres Kobiet odbędzie się 7 marca 2015 w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Największa tego typu inicjatywa społeczna w województwie odbywa się w tym roku pod hasłem „Kobiece perspektywy”.

Wydarzenie integruje środowiska kobiece Małopolski poprzez ukazywanie dobrych praktyk, skutecznych rozwiązań oraz poruszanie aktualnych inicjatyw i problemów. Jego głównym zadaniem jest podnoszenie świadomości, wzajemna pomoc a także budowania systemów wsparcia w różnych układach naukowych, biznesowych i społecznych w taki sposób, aby stanowiły one rzeczywistą siłę.

W załączeniu szczególowe informacjepobierz plik (*.pdf)

I Malopolski Kongres Kobiet 1IIMKK dziewczyna2015

* Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń i reklam oraz osób i firm zamieszczających swoje reklamy na tej stronie internetowej

Close Menu
 
29 września 2022
Skip to content