Skip to main content
search
Aktualności

„Mały krok do szczęścia” z gminą Zielonki

By 1 października 2018No Comments

Ostatnia aktualizacja 1 października 2018 przez admin

krok1Gmina Zielonki przystąpiła do realizacji projektu pn. „Mały krok do szczęścia” w ramach Poddziałania 9.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020 . Projekt „Mały krok do szczęścia” jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców, borykających się z problemem wykluczenia społecznego. Głównym celem projektu jest społeczna lub społeczno-zawodowa aktywizacja zawodowa 66 osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym na terenie Gminy Zielonki. Okres realizacji projektu pn. „Mały krok do szczęścia” przewiduje się na 36 miesięcy przy założeniu kwalifikowalności wydatków od roku 2018.

Uroczyste wręczenie umów nastąpiło 26 września w Staniątkach. Gminę Zielonki reprezentowała Magdalena Rajska, dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonkach, która otrzymała umowę z rąk Jacka Krupy, marszałka Województwa Małopolskiego.
Obecnie trwa rekrutacja 22 beneficjentów do projektu. Na październik zaplanowano przeprowadzenie indywidualnej diagnozy potrzeb, z której wynikać będzie wsparcie realizowane dla 22 uczestników projektu.  
Red.

zdjęcia: malopolska.pl

krok2

Close Menu
 
25 maja 2024
Skip to content