Skip to main content
search
Aktualności

“Mamo! Tato! Chodź na Pole!” – piknik parafialny w Zielonkach

By 24 czerwca 202426 czerwca, 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 26 czerwca 2024 przez TN

“Mamo! Tato! Chodź na Pole!” pod tym hasłem spotkali się 23 czerwca uczestnicy parafialnego pikniku w Zielonkach. Wydarzenie poprowadził ks. Piotr Płaszcz – Dyrektor Biura Prasowego Archidiecezji Krakowskiej. Warto wspomnieć, że w latach 2019-2022 był wikarym w parafii w Zielonkach i jest wraz z radną rady gminy Zielonki Anną Sieńko współpomysłodawcą tego przedsięwzięcia.

Wydarzenie było wspierane przez grupę parafialną, która pełniła rolę wolontariuszy przy grach i zabawach. W tym roku na uczestników czekały liczne prezentacje i występy m.in.: gry i zabawy, zumba, lekcje piłki nożnej, warsztaty plastyczne, mecz siatkówki, pokaz OSP Zielonki i WOPR Kraków oraz wspólne ognisko połączone z grillem. O muzyczną oprawę wydarzenia zadbała Aleksandra Krzyworzeka i Parafialno-Gminna Orkiestry Dęta z Zielonek.
— Mieliśmy wspaniałą okazję, aby być razem i podzielić się tym, co najwspanialsze w obecnym czasie. Czas na wspólną zabawę i modlitwę to najwspanialsze dobro. Niech hasło naszego Pikniku Parafialnego – “Tato, mamo, chodź na pole!” – na stałe wpisze się w nasze serca. Rodzina to najmniejsza wspólnota, która może dawać innym wiele miłości i dobra. Pielęgnujmy to dobro, aby wspólnie wzrastać w drodze do świętości. — podsumowała wydarzenie Anna Sieńko.

Piknik zakończył Apel Jasnogórski i tradycyjny mecz siatkówki, w którym zagrali uczestnicy i organizatorzy.
TN

Poniżej publikujemy zdjęcia z tego wydarzenia:

 

Close Menu
 
18 lipca 2024
Skip to content