Skip to main content
search
Aktualności

Mikołajki w Zielonkach

By 7 grudnia 2016No Comments

Ostatnia aktualizacja 7 grudnia 2016 przez admin

SAM 2305Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zielonkach tradycyjnie jak co roku zorganizował spotkanie ze Świętym Mikołajem, wydarzenie to miało miejsce w dniu 2 grudnia 2016 r. Na spotkanie zostały zaproszone dzieci z rodzin, które znajdują się pod opieką Ośrodka.

Święty Mikołaj spotkał się z 56 rodzinami w Sali Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach, dzięki czemu prawdziwy uśmiech pojawił się na twarzach ponad 100 dzieci.
W oczekiwaniu na zacnego gościa, zaproszone dzieci obejrzały spektakl ”Przygody Janka i dziadka Mroza” zaprezentowany przez Teatr Lalek „Pinokio” a następnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez animatorów. Po wspólnej zabawie,  do sali wypełnionej śmiechem i radosnym gwarem dzieci, przyszedł On…Święty Mikołaj, który obdarował każde dziecko paczką najrozmaitszych słodkości. W trakcie tak wyczerpującej imprezy najmłodsi mogli skosztować pysznych smakołyków, przygotowanych specjalnie dla nich.
Po wspólnej zabawie, uśmiechnięte i pełne wrażeń dzieci opuszczały imprezę,  zapewne licząc, iż w przyszłym roku Święty Mikołaj zawita do nich ponownie…
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zielonkach w imieniu dzieci składa serdeczne podziękowanie Panu Krystynowi Mielnikowi, który jak co roku bezpłatnie dowiózł dzieci na imprezę mikołajową.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonkach
(-) Iwona Wardęga- Łechwan

SAM 2287
Close Menu
 
21 lipca 2024
Skip to content