Skip to main content
search
Aktualności

Nabór do Działaj Lokalnie zakończony!

By 2 czerwca 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 2 czerwca 2021 przez admin

dzialajlokalnie

Z końcem maja zakończył się nabór do 4. edycji programu Działaj Lokalnie, realizowanego na terenie Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa. Wnioski do programu złożyło w sumie 16 organizacji, w tym 4 grupy nieformalne. Obecnie są one oceniane przez Lokalną Komisję Grantową. W połowie czerwca prawdopodobnie dowiemy się, które organizacje otrzymają dofinansowanie. Dlatego zapraszamy do śledzenia fanpage’a na Facebooku  (https://www.facebook.com/DzialajLokalnieKorona) oraz strony internetowej www.koronakrakowa.pl, gdzie najszybciej pojawią się wyniki tegorocznej edycji programu Działaj Lokalnie.

Z roku na rok zainteresowanych jest coraz więcej. Napawa to radością i dumą, że lokalni liderzy z naszych terenów czynnie angażują się w życie mieszkańców i chcą zrobić coś dla swoich społeczności. Przy okazji tych działań zyskują pewność siebie, przeświadczenie, że są w stanie zrobić coś dla swojego środowiska dojrzewając przy tym jako liderzy. Zdobywają doświadczenie i nowe kompetencje przy pisaniu wniosków. Uczą się, jak mobilizować i przekonywać innych do wspólnych działań. Wpływają na poprawę jakości życia mieszkańców.
Z gminy Zielonki wnioski złożyły 3 organizacje: Grupa nieformalna EKOAktywni przy wsparciu formalnym KS Bibiczanka, Ochotnicza Straż Pożarna w Węgrzcach oraz Fundacja im. Marszałka Marka Nawary.

Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa

 

stopka

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Korona Północnego Krakowa.

 

 

Close Menu
 
13 lipca 2024
Skip to content