Skip to main content
search
Aktualności

Nabór wniosków w ramach kolejnej edycji Działaj Lokalnie

By 9 maja 2019No Comments

Ostatnia aktualizacja 9 maja 2019 przez admin

logo KORONA malePrzypominamy, że trwa nabór wniosków w ramach kolejnej edycji Działaj Lokalnie. Wnioski można składać do 31 maja 2019r. za pośrednictwem generatora http://system.dzialajlokalnie.pl/ Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zachęca do zapoznania się z Regulaminem Konkursu oraz do aplikowania o środki. Dostępna pula środków wynosi 30 000,00 zł.
Wyzwól społeczną energię i działaj wspólnie z innymi na rzecz własnej okolicy!!!

Cel projektu:
Program działaj Lokalnie jest przedsięwzięciem Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolości realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz sieć Ośrodków Działaj Lokalnie. Jego celem jest inicjowanie projektów opartych na współpracy mieszkańców na rzecz wspólnego dobra. Służą one poprawie jakości życia, wpływają na rozwój dając szansę lokalnym liderom i społeczności na realizację swoich autorskich projektów. Dzięki działaniom wspólnie definiują problemy, starając się im przeciwdziałać bądź łagodzić ich skutki.
Kto może się ubiegać:
Projekt skierowany jest do stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji prospołecznych. W konkursie mogą wziąć udział organizacje i instytucje mające swoja siedzibę i planują prowadzić działania choć na jednej z wymienionych gmin. Gmina: Michałowice, Zielonki, Kocmyrzów-Luborzyca, Igołomia – Wawrzeńczyce, Wielka Wieś.
Kwota dotacji:
W ramach programu Działaj Lokalnie będziemy przyznawać dofinansowanie lokalnym organizacjom oraz inicjatywom obywatelskim, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz wspólnego dobra.  Proponowaną kwotą jest dotacja nieprzekraczająca 3000zł plus dodatkowo obowiązkowy wkład własny 25% w tym minimum 5 % wkładu finansowego.
Sposób składania wniosku :
•    Termin składania wniosków od 1 maja 2019 do 31 maja 2019 r.
•    Generator wniosków, w którym należy zamieścić wniosek dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/
•    Czas trwania projektu od 2 do 4 miesięcy w okresie od 1.08.2019 – 31.12.2019r.
Kontakt z naszym biurem:
Osoby odpowiedzialne za projekt Katarzyna Nogieć / Monika Kwaczała
Nasze biuro mieści się na ul. Jana Długosza 36 , 32-091 Raciborowice.
Czynni jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 15.30.
Prosimy o wcześniejsze umawianie się na spotkania.
E- mailowo pod adresem: info@koronakrakowa.pl lub telefonicznie 664 067 821, 539 961 799

Close Menu
 
24 czerwca 2024
Skip to content