Skip to main content
search
Aktualności

Nagrody dla najlepszych uczniów i nauczycieli

By 26 czerwca 2015No Comments

Ostatnia aktualizacja 26 czerwca 2015 przez admin

DSCN179926 czerwca uroczyście zakończono rok szkolny 2014/2015 w szkołach na terenie gminy Zielonki. Podsumowaniu jak co roku towarzyszyły nagrody. Wójt gminy Zielonki przyznał je najlepszym uczniom i nauczycielom. Nagroda Wójta Gminy Zielonki wręczona została 17 wyróżniającym się uczniom. Nagrodzono również dziewięciu nauczycieli. 

 
Nagrody Wójta Gminy Zielonki otrzymują uczniowie, którzy osiągają wybitne wyniki w nauce. W tym roku wśród uczniów szkół podstawowych nagrodę otrzymali uczniowie klas szóstych: Dominik Michalik ze Szkoły Podstawowej w Owczarach, Gabriela Kufta z SP w Korzkwi, Damian Grudnik z Zespołu Szkół w Woli Zachariaszowskiej; Julia Göbel z klasy VIa, Gabriela Górak z klasy VIb, Magdalena Łukasik z klasy VIc Zespołu Szkół w Zielonkach oraz Gabriela Młyńska z klasy VIb, Maria Kulig z klasy VIc i Joanna Serzysko z klasy VIcz Zespołu Szkół w Bibicach. Spośród gimnazjalistów wyróżniono absolwentów klas trzecich: Kajetana Kruczka z gimnazjum w Korzkwi; Annę Białek z IIIa, Gabrielę Gołdę z IIIb i Adama Prochala z IIIc gimnazjum w Zielonkach; Aleksandrę Kuś z gimnazjum w Woli Zachariaszowskiej oraz Kingę Łysek i Julię Skrzyńską z IIIb i Agnieszkę Matejek z IIIc gimnazjum w Bibicach.
Wójt Bogusław Król mówił wiele o sukcesach uczniów, szczególnie gratulując szóstoklasistom, którzy przyczynili się do tego, że gmina spośród ok. 2,5 tys. wszystkich gmin w kraju uplasowała się na czwartym miejscu pod względem nauczania w szkołach podstawowych. Jak co roku, z łezką w roku, żegnano absolwentów gimnazjów. – Aby w nowych szkołach znaleźli wspaniałych nauczycieli oraz kolegów i koleżanki, by umieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości, w tym trudnym, pędzącym nowoczesnymi technikami świecie – życzył wójt kończącym naukę w szkole gimnazjalnej.
Nagrodzono również nauczycieli. Na zakończenie roku szkolnego 2014/2015 laureatami nagrody Wójta Gminy Zielonki zostali: Agnieszka Kapel, nauczyciel Zespołu Szkół w Korzkwi; Agata Wodka i Magdalena Zbroja, nauczycielki Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zielonkach; Robert Grajny, nauczyciel Zespołu Szkół w Woli Zachariaszowskiej; Jolanta Lepiarczyk – dyrektor Zespołu Szkół w Bibicach, Anna Bieliszczuk, Elżbieta Rzepczyńska, Jarosław Ozga i Danuta Pardiak, nauczyciele Zespołu Szkół w Bibicach. Pani dyrektor Jolancie Lepiarczyk, która od nowego roku przekazuje kierowanie szkołą pani Beacie Pieńkowskiej, podziękowano za 16 lat pracy na stanowisku dyrektora.
IO

 

Więcej zdjęć: tutaj

 

DSCN1698
DSCN1739
DSCN1799
DSCN1822
DSCN1831
DSCN1860
DSCN1904
DSCN1905
DSCN1934
DSCN2002
Close Menu
 
19 maja 2024
Skip to content