Skip to main content
search
Aktualności

Nagrody i stypendia sportowe Gminy Zielonki za osiągnięcia sportowe w 2019 roku

By 30 kwietnia 2020No Comments

Ostatnia aktualizacja 30 kwietnia 2020 przez admin

Nagrody i Stypendia Sportowe Gminy Zielonki za osiągnięcia sportowe w roku 2019 zostały przyznane trenerom i zawodnikom za wysokie wyniki sportowe. Łączna kwota przyznanych w 2020 roku nagród i stypendiów to 87 045,00 zł. Spośród wszystkich złożonych 55 wniosków przyznano 23 Nagrody Sportowe Gminy Zielonki, w tym dla 3 trenerów oraz 24 Stypendia Sportowe Gminy Zielonki.

W związku z wprowadzeniem w Polsce szeregu ograniczeń spowodowanych zapobieganiem rozpowszechnianiu się z COVID -19 (między innymi zakazem organizowania spotkań i imprez masowych), w tym roku wyjątkowo niestety nie może odbyć się uroczyste wręczenie nagród i stypendiów nagrodzonym sportowcom. Nagrodzonym trenerom i zawodnikom składam gratulacje uzyskanych w 2019 roku wysokich wyników sportowych w uprawianych dyscyplinach sportowych i  życzę dalszych sukcesów oraz równie świetnych wyników sportowych w bieżącym roku.  W najbliższych dniach zostaną do Państwa przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej podpisane przeze mnie dyplomy okolicznościowe oraz umowy, których wręczenie osobiste byłoby dla mnie wielką przyjemnością.
Mam nadzieję jednak, iż wszyscy doczekamy w dobrym zdrowiu ustania zagrożenia pandemią i że, gdy zaistnieją bezpieczne warunki do organizowania spotkań i imprez w roku 2021, będziemy mogli razem spotkać się na wręczeniu przyznanych Nagród i Stypendiów Sportowych Gminy Zielonki za osiągnięcia sportowe w 2020 roku – czego Państwu i sobie życzę.
Z dokumentami związanymi z przyznaniem nagród i stypendiów Gminy Zielonki można zapoznać się na BIP Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Zielonkach lub bezpośrednio poprzez Stypendia Sportowe, Nagrody Sportowe Gminy Zielonki.
Jeszcze raz serdecznie wszystkim nagrodzonym gratuluję.

Bogusław Król
Wójt Gminy Zielonki

Close Menu
 
20 maja 2024
Skip to content