Skip to main content
search
Aktualności

Nagrody i stypendia sportowe Gminy Zielonki za osiągnięcia sportowe w 2020 roku zostały przyznane

By 10 maja 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 10 maja 2021 przez admin

pucharyNagrody i Stypendia Sportowe Gminy Zielonki za osiągnięcia sportowe w 2020 roku zostały przyznane zawodnikom i trenerom. Łączna kwota przyznanych w 2021 roku nagród i stypendiów to 91 020 zł. Spośród złożonych 34 wniosków przyznano 23 stypendia sportowe i 5 nagród sportowych w tym 1 nagrodę sportową dla trenera.
W związku z trwającym nadal na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanem pandemii COVID-19 niestety nie ma możliwości zorganizowania uroczystego spotkania i osobistego wręczenia nagród i stypendiów sportowych nagrodzonym sportowcom.

Dyplomy okolicznościowe oraz podpisane przez Wójta Gminy Zielonki Bogusława Króla zostały przekazane sportowcom za pośrednictwem Poczty Polskiej. Nagrodzonym zawodnikom i trenerowi składam gratulacje uzyskanych w 2020 roku wysokich wyników sportowych w uprawianych dyscyplinach sportowych i serdecznie życzę spełnienia wszystkich przyszłych zamierzeń sportowych, dobrej kondycji i wielu sukcesów na niwie sportowej, a przede wszystkim wytrwałości w ciężkiej codziennej pracy sportowca, która niewątpliwie jest podstawą w osiąganiu zamierzonych celów – przekazał Wójt Gminy Zielonki Bogusław Król.
Stypendia sportowe otrzymali: Aleksandra Kwaśny (lekkoatletyka/skok wzwyż), Jagoda Skrzypek, Ada Skrzypek (pływanie), Kacper Gabor (judo), Aleksandra Belowska (lekkoatletyka/biegi sztafetowe), Igor Staszek (lekkoatletyka/biegi), Maksymilian Żmuda (piłka nożna), Cezary Orszula (badminton), Anna Maciaś (piłka nożna), Władysław Kućmierczyk (tenis ziemny), Nikodem Perek (kulturystyka), Lena Skrzypek (lekkoatletyka/biegi), Maja Lamparska (biegi na orientację), Szymon Superson (brydż sportowy), Julia Dragosz (piłka siatkowa), Olga Rachwał, Patryk Rachwał (pływanie), Dominik Kwinta (badminton), Paweł Ryncarz, Krzysztof Ryncarz (trial motocyklowy), Gita van der Voort (żeglarstwo), Patryk Skrzypek (lekkoatletyka/biegi), Teodor Dawiec (pływanie).
Nagrody sportowe otrzymali: Barbara Superson (brydź sportowy), Piotr Voigt (tenis ziemny), Filip Śpiewak (piłka nożna), Joanna Książek (narciarstwo alpejskie).
Nagrodę sportową dla trenera otrzymał Leon Biskup – trener gimnastyki sportowej.

– Nagrodzonym zawodnikom i trenerom składam gratulacje uzyskanych w 2020 roku wysokich wyników sportowych w uprawianych dyscyplinach sportowych i serdecznie życzę spełnienia wszystkich przyszłych zamierzeń sportowych, dobrej kondycji i wielu sukcesów na niwie sportowej, a przede wszystkim wytrwałości w ciężkiej codziennej pracy sportowca, która niewątpliwie jest podstawą w osiąganiu zamierzonych celów.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku zaistnieją bezpieczne warunki do organizowania spotkań i imprez oraz, że będziemy mogli się bezpiecznie spotkać na wręczeniu Nagród i Stypendiów Sportowych Gminy Zielonki za osiągnięcia sportowe w 2021 roku – czego sobie i Państwu życzę. Jeszcze raz wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję – Bogusław Król, Wójt Gminy Zielonki.

Z dokumentami związanymi z przyznaniem nagród i stypendiów sportowych można zapoznać się na BIP Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Zielonkach.

Na zdjęciu – puchary i dyplomy nagrodzonych zawodników z poprzednich lat.

Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content