Skip to main content
search
Pomoc zwierzakom

Nakręteczka dla koteczka!

By 2 lipca 20218 marca, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 8 marca 2022 przez AO

Nakreteczka dla koteczka Galeria BronowicePrzynieś nakrętki do Galerii Bronowice i pomóż potrzebującym zwierzętom. Każdego dnia na świecie marnują się miliony plastikowych nakrętek. Galeria Bronowice, zawsze otwarta na prospołeczne inicjatywy, podjęła współpracę z  Fundacją „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom”. Niedawno w obiekcie stanęła skarbonka, będącą częścią wyjątkowego wydarzenia „Nakręteczka dla koteczka”.

Celem akcji jest zebranie jak największej liczby plastikowych nakrętek, a tym samym funduszy na karmę i sterylizację dla kotów, podopiecznych organizacji. Plastikowe nakrętki zalegają w Twoim domu i nie wiesz, co z nimi zrobić? Ich zbieranie to nie tylko działanie proekologiczne na rzecz środowiska naturalnego, ale przede wszystkim realna pomoc potrzebującym. Przekonać się o tym można odwiedzając Galerię Bronowice. W centrum handlowym trwa właśnie zbiórka „Nakręteczka dla koteczka”, organizowana przez Fundację „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom”. Galeria Bronowice zachęca wszystkich klientów do przekazania ich na rzecz potrzebujących zwierzaków! 

 – Galeria Bronowice od początku istnienia wyraźnie stawia na wsparcie wszelkiego rodzaju fundacji i organizacji charytatywnych. Chcemy, by przestrzeń naszego centrum była nie tylko przyjazna dla klientów, ale także mogła zostać wykorzystana w szczytnym celu. Dlatego też podjęliśmy współpracę z Fundacją „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom”. Mamy nadzieję, że nakrętki, zebrane przez naszych klientów i wrzucone w Galerii do specjalnego pojemnika, realnie wesprą podopiecznych organizacji – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.
Pojemnik na nakrętki zlokalizowany jest na pasażu Galerii Bronowice na poziomie 0, przy Sferze Super Bohatera pomiędzy hipermarketem Auchan a salonem CCC.
Fundacja „Na Zdrowie Zwierzęta Ludziom Ludzie Zwierzętom” to organizacja  non profit, której celem jest poprawa jakości życia ludzi i zwierząt. Zajmuje się m.in. dbaniem o bezdomne i chore koty, a także urządzaniem  zajęć terapeutycznych dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz dzieci.

Na fotografii kobieta wrzucająca nakrętki do specjalnego pojemnika.

Close Menu
 
24 kwietnia 2024
Skip to content