Skip to main content
search
Aktualności

Nauczyciele i uczniowie z gminy Zielonki z nagrodami

By 21 czerwca 202424 czerwca, 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 24 czerwca 2024 przez KB

21 czerwca w szkołach podstawowych na terenie naszej gminy zabrzmiał ostatni dzwonek roku szkolnego 2023/2024. Wakacje rozpoczęło ponad 2400 uczniów publicznych szkół podstawowych zlokalizowanych w gminie Zielonki.

Tradycyjnie, na koniec roku szkolnego przyznane zostały nagrody Wójta Gminy. Nagroda przyznawana jest absolwentowi szkoły, który spełnia łącznie następujące kryteria: uczęszcza do szkoły znajdującej się na terenie gminy Zielonki; w wyniku klasyfikacji końcowej w danym roku szkolnym uzyskał z obowiązkowych zajęć edukacyjnych najwyższą średnią ocen wśród absolwentów, co najmniej 5.30 i wzorową ocenę z zachowania; w wyniku klasyfikacji rocznej w klasie VII uzyskał z obowiązkowych zajęć edukacyjnych średnią ocen co najmniej 5.30 i wzorową ocenę z zachowania oraz w wyniku klasyfikacji rocznej w klasie VI uzyskał promocję z wyróżnieniem do klasy VII, tzn. uzyskał z obowiązkowych zajęć edukacyjnych średnią ocen co najmniej 4.75 i co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania.

W roku szkolnym 2023/2024 nagrodę otrzymali: Jakub Zaremba ze Szkoły Podstawowej im. Jerzego Kukuczki w Przybysławicach; Krzysztof Szczepara ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zielonkach; Karolina Morzy ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach oraz Leoni Gell-Ślusarczyk ze Szkoły Podstawowej im. J. Piłsudskiego w Woli Zachariaszowskiej.

Nagrody Wójta Gminy Zielonki dla Nauczycieli otrzymało jedenastu pedagogów z publicznych placówek znajdujących się na terenie naszej gminy. – Wyniki, które osiągają uczniowie to zasługa ich pracy i wsparcia rodziców, ale nie byłoby wyników bez nauczycieli, którzy dokładają wszelkich starań, by zaszczepić miłość i chęć do nauki, by rozbudzać pasje – mówiła Anna Górka, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bibicach podczas zakończenia roku szkolnego. Nagrodzeni zostali: Agnieszka Konieczna i Magdalena Pasterz ze SP w Woli Zachariaszowskiej; Anna Kieca, Agnieszka Tomaszewska-Wiśniewska i Barbara Paliga ze SP w Zielonkach; Agnieszka Kapel, Joanna Błocka i Małgorzata Postawa z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przybysławicach oraz Magdalena Koperska, Iwona Błażejczyk i Łukasz Osuch ze SP w Bibicach.

Nagrody wręczył wójt gminy Zielonki Mirosław Golanko, podczas uroczystych apeli szkolnych zorganizowanych z okazji zakończenia roku szkolnego.

MS

 

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z zakończeń roku szkolnego w naszych szkołach.

Close Menu
 
18 lipca 2024
Skip to content