Skip to main content
search
Aktualności

Nauczyciele nagrodzeni

By 16 października 2013No Comments

Ostatnia aktualizacja 16 października 2013 przez admin

edukacja

14 października w dniu Święta Edukacji Narodowej przyznano cztery Nagrody Wójta Gminy Zielonki. W uznaniu za szczególnie wyróżniającą pracę dydaktyczną i wychowawczą uhonorowano Bożenę Nowak – dyrektor Zespołu Szkół w Zielonkach, Katarzynę Włodarczyk – dyrektor Przedszkola Samorządowego w Węgrzcach, Zbigniewa Marszałka – wicedyrektora Zespołu Szkół w Woli Zachariaszowskiej oraz Katarzynę Lutak – nauczycielkę z Samorządowego Przedszkola w Zielonkach.

 

Dzień Edukacji Narodowej uroczyście obchodzono w szkołach. Były apele, występy artystyczne, a także ślubowania klas pierwszych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nie zabrakło życzeń i kwiatów dla pedagogów.
W imieniu samorządu gminy Zielonki  serdecznie dziękuję państwu za trud wychowywania uczniów, za to że motywujecie i odkrywacie talenty swoich wychowanków, pomagacie w pokonywaniu trudności w nauce i inspirujecie. Życzę Państwu wszelkiej pomyślności, zdrowia, satysfakcji, rozwijania swoich talentów zawodowych jak i osobistych – mówiła Anna Soblik-Milcz kierownik Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego w Zielonkach.

edukacjaPanorama
W tym roku nagrodę wójta gminy Zielonki otrzymał Zbigniew Marszałek wicedyrektor Zespołu Szkół w Woli Zachariaszowskiej za zaangażowanie w sprawy związane z organizacją i zarządzaniem szkołą oraz poświęcenie czasu i energii, na rzecz integracji środowiska szkolnego.
Rzetelność, sumienność i inicjatywa to cechy, które charakteryzują dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zielonkach. Bożena Nowak została nagrodzona za mobilizowanie nauczycieli do poszukiwania form i metod pracy z uczniami wpływających na podnoszenie jakości pracy w szkole oraz spełnienie najwyższego poziomu wymagań zarządzania szkołą w przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie ewaluacji problemowej.
Kolejną osobą wyróżnioną przez wójta gminy Zielonki jest dyrektor Przedszkola Samorządowego w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach. Katarzyna Włodarczyk sukcesywnie i skutecznie podejmowała działania modernizacyjne tworząc przedszkole przyjazne i bliskie dzieciom oraz rodzicom.
Za zaangażowanie w rozwój najmłodszych dzieci, stosowanie ciekawych i nowoczesnych form pracy uhonorowano Katarzynę Lutak z Samorządowego Przedszkola w Zielonkach. Jej codzienna praca z dziećmi, rozbudzanie różnorodnych zainteresowań, w tym ekologią, jest na co dzień  nagradzana uśmiechami zadowolonych przedszkolaków.
Nagrody w imieniu wójta Bogusława Króla wręczyła Anna Soblik-Milcz, kierownik GZEAS-u.

KB

edukacja1

edukacja2

edukacja3

edukacja4

edukacja6

Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content