Skip to main content
search
Aktualności

Nowy numer „Wiadomości Lokalnych Gminy Zielonki”

By 22 grudnia 2020No Comments

Ostatnia aktualizacja 22 grudnia 2020 przez admin

okładkaPrzygotowaliśmy dla Państwa ostatni numer Wiadomości Lokalnych Gminy Zielonki w tym roku, trudnym dla wszystkich, kiedy to musieliśmy się nauczyć funkcjonować inaczej – w szkole, pracy, domu, rodzinie, wśród przyjaciół i znajomych. Towarzyszyło nam więcej trudnych sytuacji, napięcia. Ten numer gazety jest inny, bo raz pierwszy trafi do Państwa głównie przez internet. Chcieliśmy zdążyć spotkać się z Wami przed świętami.  
W ostatnim w tym roku wydaniu piszemy o gminnych inwestycjach, wydarzeniach, które się ostatnio odbywają głównie on-line, jest też kącik historyczny. Znajdziecie też Państwo bieżące informacje o ważnych dla mieszkańców sprawach, tym podatkach i opłatach za odpady. Chwalimy się sukcesem – po raz pierwszy zdobyliśmy pierwsze miejsce w rankingu gmin Małopolski, który na podstawie obiektywnych danych GUS ocenia wszystkie gminy naszego województwa.
Życzymy Czytelnikom dobrych Świąt, pełnych odpoczynku i bliskości, i oby w nowym roku udało nam się powrócić do spotkań w większym gronie.

Close Menu
 
23 maja 2024
Skip to content