Skip to main content
search
Ogłoszenia

Oferta edukacyjna Multimedialnego Centrum Edukacji Lokalnej

By 3 grudnia 2013No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 3 grudnia 2013 przez admin

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zaprasza wszystkich mieszkańców gmin: Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Zielonki, Wielka Wieś, Zabierzów, Liszki do skorzystania z bogatej oferty szkoleniowej jakie oferuje Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej (MultiCel), mieszczące się w miejscowości Szyce 65, 32-085 Modlnica. Jego powstanie jest wynikiem projektu współpracy o tej samej nazwie pomiędzy naszym Stowarzyszeniem a Miechowskim Stowarzyszeniem Gmin JAKSA LGD, Stowarzyszeniem „Razem dla Radomki” LGD – koordynatorem projektu oraz Stowarzyszeniem „Dziedzictwo i Rozwój” LGD. Szczegóły oraz pliki do pobrania w rozwinięciu wiadomości.

Proponowane przez MultiCentrum bezpłatne szkolenia, kursy, warsztaty, mają umożliwić mieszkańcom doskonalenie swoich umiejętności, poszerzanie wiedzy i kompetencji społecznych i zawodowych. M. in. dzięki takim działaniom możliwe będzie skuteczne stymulowanie rozwoju organizacji pozarządowych działających na obszarach wiejskich oraz grup nieformalnych, promowanie integracji społecznej, przedsiębiorczości wiejskiej, rozwój kompetencji informatycznych społeczności wiejskich oraz uaktywnienie procesu uczenia się.
Nasi wykładowcy i trenerzy przedstawią propozycje takiego wykorzystania przez społeczność lokalną zastanego dziedzictwa kulturowego i naturalnego, aby stało się ono katalizatorem zmian. Oferta MultiCelu to nie tylko konkretna wiedza przekazywana przez kompetentnych szkoleniowców, ale też źródło inspiracji i pomysłów do zastosowania
w praktycznych działaniach na rzecz odkrywania, wykreowania i promocji tradycji, historii konkretnych miejscowości. Swoistą innowacyjnością naszego projektu są szkolenia
e- learnigowe, które umożliwią Państwu korzystanie z naszej oferty w odpowiednim dla siebie miejscu i czasie. Szczegółowe informacje nt. całej oferty szkoleniowej znajdziecie Państwo w załączniku oraz na stronie www.multicel.koronakrakowa.pl, a także w siedzibie centrum:
Multimedialne Centrum Edukacji Lokalnej
Szyce 65,
32-085 Modlnica,
tel. 539 961 799
Zapraszamy.

 

Do pobrania:
Harmonogram szkoleń stacjonarnych
Harmonogram kursów
Formularz zgłoszeniowy

Oferta edukacyjna Multicel

Close Menu
 
29 września 2022
Skip to content