Skip to main content
search
Stowarzyszenia

Oferta Stowarzyszenia Wspierania Rodziny i Społeczności Wiejskiej ZACHARIASZ o przyznanie dotacji na zadanie pn. „Wykonanie breloka metalowego – gadżetu promującego Rok Pucheroka w gminie Zielonki”

By 29 listopada 2019No Comments

Ostatnia aktualizacja 29 listopada 2019 przez admin

Informujemy, że w dniu 26 listopada 2019 roku na dziennik podawczy Urzędu Gminy Zielonki wpłynęła oferta Stowarzyszenia Wspierania Rodziny i Społeczności Wiejskiej ZACHARIASZ wraz z wnioskiem o przyznanie dotacji ze środków publicznych na zadanie pn. „Wykonanie breloka metalowego – gadżetu promującego Rok Pucheroka w gminie Zielonki”. Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz.U. z 2019 roku, poz. 688 z późn. zm.) każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w sposób, o którym mowa w art. 19a ust. 3 ustawy może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Oferta Stowarzyszenia Wspierania Rodziny i Społeczności Wiejskiej ZACHARIASZ  o przyznanie dotacji na zadanie pn. „Wykonanie breloka metalowego – gadżetu promującego Rok Pucheroka w gminie Zielonki” – pobierz plik

 

Kierownik Referatu Organizacyjno – Prawnego
(-) Ryszard Krawczyk

Close Menu
 
25 lipca 2024
Skip to content