Skip to main content
search
Aktualności

Ogłoszenie o rozpoczęciu naboru wniosków – pomoc rzeczowa w ramach programu azbestowego

By 30 kwietnia 2014No Comments

Ostatnia aktualizacja 30 kwietnia 2014 przez admin

W związku z realizacją projektu pn. „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego” w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy wójt gminy Zielonki ogłasza nabór wniosków o udzielenie pomocy rzeczowej dla beneficjentów ostatecznych uczestniczących w projekcie w 2014 roku na terenie gminy Zielonki. Refundacją objęte zostaną koszty związane z zakupem nowego pokrycia dachowego dla najuboższych mieszkańców (o dofinansowanie mogą się ubiegać osoby fizyczne) oraz dostarczenie do beneficjenta blachy stalowej. Nabór wniosków odbędzie się w terminie od 5 maja 2014 r. do 10 czerwca 2014 r. Szczegóły i załącznik w rozwinięciu wiadomości.

Szczegóły dotyczące regulaminu oraz warunków przyznawania pomocy, a także obowiązujące wzory wniosków znajdziecie Państwo: tutaj.
Formularze wniosków oraz załączniki można również pobrać w Urzędzie Gminy Zielonki przy ul. Krakowskie Przedmieście 116, w Referacie Gospodarki Komunalnej, budynek nr III. Informacje na ten temat można uzyskać u koordynatora projektu p. Małgorzaty Fordymackiej w ww. referacie, pod numerem telefonu 12 285 08 50 w. 313.
Referat Gospodarki Komunalnej UG Zielonki

Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content