Skip to main content
search
Aktualności

Orkiestra „WOLA” w Monachium

By 29 czerwca 2016No Comments

Ostatnia aktualizacja 29 czerwca 2016 przez admin

III Dzień 390mos3Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej „WOLA” z Woli Zachariaszowskiej reprezentowała powiat krakowski w tegorocznym Dniu Muzyki Dętej w Unterföhring w powiecie monachijskim. Orkiestra wśród trzystu muzyków z sześciu innych zespołów zagrała koncert, spotkała się z przedstawicielami władz i zwiedziła Monachium i okolice.

Członkowie zespołu wraz z oficjalną delegacją powiatu krakowskiego, której przewodniczył wicestarosta Wojciech Pałka i w skład której weszli radni powiatu Stanisława Grzęda i Wojciech Karwat oraz dyrektor Wydziału Promocji i Współpracy Starostwa Małgorzata Zięć, odwiedzili partnerski dla powiatu krakowskiego powiat monachijski od 17 do 19 czerwca.
Głównym punktem wizyty był udział Orkiestry Dętej OSP „WOLA” z Woli Zachariaszowskiej w XV Dniu Muzyki Dętej w Unterföhring. Orkiestra wśród trzystu muzyków z sześciu innych zespołów zagrała ciekawy koncert, wywołując owacje widowni i wiele pochlebnych opinii.    W programie turystycznym wizyty znalazło się zwiedzanie Monachium i powiatu monachijskiego. Delegacja zobaczyła m. in. Plac Maryjny z nowym ratuszem, Nowy Pałac w Oberschleißheim oraz stadion Allianz Arena.     
Wizyta w Monachium była okazją do kilku spotkań z przedstawicielami władz niemieckich. Podczas trzech intensywnych dni delegacja powiatu krakowskiego spotkała się ze starostą monachijskim Christophem Göbelem, wicestarostami Jörgiem Schollerem i Annettą Ganssmüller-Maluche, radnymi powiatu monachijskiego Florianem Hahnem, Ingrid Lenz-Aktas, Stefanem Kernem, Brigittą Thome, dr Erwinem Knapkiem, Brigittą Weinzierl i Kariną Göbel oraz burmistrzem gminy Unterföhring Andreasem Kemmelmeyerem.
Red.

 

Więcej zdjęć: tutaj

 

III Dzień 38
III Dzień 151
III Dzień 212
III Dzień 237mos
III Dzień 270
III Dzień 274
III Dzień 279
III Dzień 301
III Dzień 314
III Dzień 372mos2
II Dzień 3
II Dzień 73
II Dzień 108
II Dzień 115
II Dzień 210
I Dzień 68
II Dzień 161
I Dzień 35
I Dzień 59
Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content