Skip to main content
search
Aktualności

Ostatni dzwonek i wakacje!

By 2 sierpnia 2013No Comments

Ostatnia aktualizacja 2 sierpnia 2013 przez admin

28 czerwca, ostatni dzień szkoły przywitał uczniów nie najlepszą pogodą. Nie przeszkodziło to młodzieży w radości z nadchodzących wakacji, a niektórym uczniom w zadowoleniu z wybitnych osiągnięć w kończącym się roku szkolnym 2012/2013. Jak co roku najlepsi uczniowie i nauczyciele gminnych szkół zostali nagrodzeni za swój trud codziennej pracy, poświęcenie i zaangażowanie Nagrodą Wójta Gminy Zielonki.
  {mosimage}
Spośród uczniów szkół podstawowych uhonorowano: Weronikę Cichoń, Artura Merca, Michała Sęka (ZS w Bibicach), Zuzannę Błocką (ZS w Korzkwi), Kamila Litewkę (SP w Owczarach), Agnieszkę Kanię (ZS Wola Zachariaszowska), Aleksandrę Majkę (ZS w Zielonkach). Gratulacje i wyróżnienia otrzymali także Zofia Grodecka i Weronika Skwara ze Szkoły Podstawowej w Owczarach.
Wśród uczniów gimnazjum, którzy zostali nagrodzeni znaleźli się: Anna Karnia, Karolina Kwietniowska, Aleksandra Śliwińska (ZS w Bibicach), Aleksandra Krokosz, Sławomir Łudzik (ZS w Korzkwi), Piotr Królikowski, Honorata Sapa (ZS w Woli Zachariaszowskiej), Sylwia Trela, Bartłomiej Zachariasz (ZS Zielonki). Wyróżnieni uczniowie osiągnęli wynik powyżej 5,0 w średniej ocen w trakcie roku szkolnego oraz wyróżniali się wzorowym zachowaniem.
Gratulacje za szczególne osiągnięcia w nauce oraz sumienne wypełnianie obowiązków szkolnych otrzymał Miłosz Dobosz z ZS w Korzkwi oraz Barbara Wadowska z ZS w Zielonkach.
Dla absolwentów klas III gimnazjum zakończenie roku szkolnego to także czas pożegnań z koleżankami i kolegami z klasy przed kolejnym etapem nauki. – Życzę wam takich wyjątkowych pedagogów – rzemieślników jakich mieliście, aby dalej was kształcili i rozwijali wasze umiejętności i pasje – mówił podczas uroczystości wójt gminy Bogusław Król, który przyznał także nagrody nauczycielom za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. W tym roku szkolnym byli to: Marta Kozyra, Danuta Zawisza-Danton (ZS w Zielonkach), Agnieszka Jurkiewicz, Barbara Piątek, Katarzyna Buczak, Małgorzata Łukowicz (ZS w Woli Zachariaszowskiej).
Wszystkim uczniom życzymy dobrego wypoczynku i bezpiecznych wakacji.
Więcej zdjęć tu.
KB
                                              bibice
                                               bibice2
                                               bibice3
                                               wola
                                               wola2
                                               wola3
                                               owczary
                                               owczary2
                                               owczary3
                                               zielonki
                                               zielonki3
                                               zielonki2
                                               korzkiew2
                                               korzkiew3
                                               

 

 

Close Menu
 
19 czerwca 2024
Skip to content