Skip to main content
search
Apele o pomoc

Otwórzmy serca dla Oli!

By 23 lutego 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 23 lutego 2022 przez AO

Ola ma dopiero 1,5 roku, a ogrom bólu z jakim walczy od momentu przyjścia na świat jest nie wyobrażalny. Ola urodziła się z śmiertelnie niebezpieczną wadą serduszka. Chore serduszko zostało zoperowane, lecz leczenie, konsultacje wysoko-specjalistyczne i rehabilitacje, które Oleńka musi mieć, są bardzo kosztowne. Przed Olą długa i kosztowna droga po zdrowie. Tylko ze zdrowym sercem będzie w stanie przeżyć kolejne zabiegi i operacje. Nie jest to jedyne zmartwienie Mamy. Ola urodziła się z zespołem wad wrodzonych: agnezja prawej kości promieniowej. Skomplikowanej operacji maleńkiej Oli, z uwagi na chore serduszko podejmie się, jedynie dr Paley. Jest to najlepszy specjalista, który pomógł już wielu polskim dzieciom. Niestety ta operacja wiąże się z ogromnymi kosztami. Musi przejść dwie operacje, które kosztują ponad milion złotych.
Otwórzmy swoje serca na pomoc Oli. Bez ludzi o dobrym sercu zebranie tak ogromnej kwoty, nie będzie możliwe. Czasu jest niewiele, dlatego musimy działać natychmiast!
Sprawa jest bardzo poważna dlatego w imieniu dziewczynki, jej rodziców bardzo prosimy o jednorazowe wsparcie finansowe dla Oli.
Więcej informacji o Oli i jej chorobie uzyskacie Państwo wchodząc na naszą stronę Fundacji Szlachetny Gest.

Wpłaty można dokonać bezpośrednio na konto podopiecznego Fundacji:
Fundacja Szlachetny Gest
Al. Jerozolimskie 125/127 Lokal 201D
02-017 Warszawa
69 1050 1142 1000 0090 3107 2706 z dopiskiem POMAGAM/FSG/AW

Nie odkładajcie Państwo pomocy na “jutro” – pozwólcie nam działać już dziś.

Close Menu
 
30 stycznia 2023
Skip to content