Skip to main content
search
Aktualności

Piknik Rodzinny w Dziekanowicach

By 27 maja 2019No Comments

Ostatnia aktualizacja 27 maja 2019 przez admin

zdj. 2Integracyjny piknik sołecki dla mieszkańców Dziekanowic 25 maja zorganizował sołtys, rada sołecka i Koło Gospodyń  Wiejskich na łące gminnej i terenach rekreacyjnych przy ul. Słonecznej.  Pogoda dopisała, a jeszcze przed godziną pikniku zaczęły przybywać rodziny z dziećmi  zachęcone przygotowanymi atrakcjami.

 
Na dzieci czekały m.in. wielki dmuchany ciągnik do zjeźdżania, dmuchane zamki, kule wodne, karuzela, euro bungee, a do zjedzenia ciasteczka, napoje, lody i wata cukrowa. Natomiast starsi mogli korzystać z bufetu i biesiadować przy muzyce w grupach rodzinnych i sąsiedzkich, na końcu również przy ognisku.
Wielką atrakcją dla dzieci był przyjazd Ochotniczej Straży Pożarnej z Bosutowa. Chłopcy buszowali po wozie strażackim z zaciekawieniem dopytując się o każdy szczegół wyposażenia. Następnie dzieci aktywnie uczestniczyły w pokazie udzielania pierwszej pomocy.
Przewodnicząca KGW Helena Ptak i sołtys Stanisław Czaplak częstowali gości i dbali o to, aby wszyscy się dobrze bawili, a byli to nie tylko mieszkańcy Dziekanowic, ale również rodzice z dziećmi z sąsiednich wsi.
Najlepszą ocenę wystawiły małe dzieci, które wieczorem nieśmiało podeszły do sołtysa i spytały ile taka impreza kosztuje i czy nie można by jej było organizować codziennie. Dla organizatorów było to najlepsze podziękowanie za pracę i zaangażowanie.
Red.

zdj. 3
zdj. 4
zdj. 5
zdj. 6
zdj. 7
Close Menu
 
14 lipca 2024
Skip to content