Skip to main content
search
Ogłoszenia

Płatny staż zawodowy w firmie Alsal Sp. z o.o. Sp. k. w ramach projektu „Dobry Czas na Adaptację do Zmian 2″

By 12 czerwca 2023No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 12 czerwca 2023 przez AO

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Krakowie w ramach projektu “Dobry Czas na Adaptację do Zmian 2” szuka osób zainteresowanych realizacją płatnego stażu zawodowego w miejscowości Niegoszowice w firmie Alsal Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisku “Pracownik produkcyjny w branży konstrukcji aluminiowych dla budownictwa”. Zakres obowiązków na stanowisku pracownik warsztatowo – montażowy: praca ręczno – maszynowa, obróbka metali z wykorzystaniem narzędzi i przyrządów ślusarskich. Czynności wykonywane: składanie i mocowanie elewacji, okien, drzwi, wiercenie, cięcie i szlifowanie kształtowników, wkładanie uszczelek, pakowanie.

Jest to projekt typu outplacement – system łagodnych zwolnień, powiązanych z programem wsparcia dla pracowników – umożliwiający uruchomienie procedury szybkiego reagowania. Projekt przewiduje objęcie osób uczestniczących w projekcie zindywidualizowaną pomocą obejmującą wszystkie usługi rynku pracy.

Uczestnikami projektu mogą być osoby, które mieszkają w rozumieniu KC lub pracują na terenie województwa małopolskiego oraz spełniają jeden z poniższych wymogów.

Na wsparcie mogą liczyć:

 • pracownicy przewidziani do zwolnienia lub
 • zagrożeni zwolnieniem z pracy lub
 • osoby zwolnione z przyczyn dotyczących zakładu pracy w ciągu ostatnich 6 m-cy lub
 • osoby odchodzące z rolnictwa posiadające gospodarstwo rolne lub członkowie ich rodzin ubezpieczeni w KRUS.

Dofinansowanie może zostać przeznaczone m.in. na:

 1. szkolenia:
  a) szkolenia dla pracowników zwolnionych – w celu przebranżowienia, zdobycia nowych kwalifikacji czy udokumentowania kwalifikacji
  b) szkolenia dla pracowników zagrożonych zwolnieniem czy przewidzianych do zwolnienia – w celu utrzymania zagrożonego stanowiska / zmianę stanowiska w ramach firmy z uwagi na braki kwalifikacji czy dokumentacji potwierdzającej kwalifikacje
 2. płatne staże zawodowe
 3. doradztwo zawodowe
 4. pośrednictwo pracy.

Grafika MARR z tekstem Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy

Szczegółowe informacje nt. projektu dostępne są na stronie internetowej Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA.

*Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższej informacji przekazanej na prośbę Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA.

Close Menu
 
26 września 2023
Skip to content