Skip to main content
search
Aktualności

Plebiscyt Osobowość Roku

By 4 czerwca 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 4 czerwca 2024 przez Marek Skiba

Wydawnictwa zrzeszone w grupie Polska Press organizują w całym kraju plebiscyt „Osobowość roku”. W województwie małopolskim akcję koordynują  Gazeta Krakowska i Dziennik Polski wraz z serwisami: www.gazetakrakowska.pl i www.dziennikpolski24.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl. Nagrody są przyznawane w pierwszym etapie na poziomie miast i powiatów regionu (z wyjątkiem kategorii Nauka), następnie na szczeblu wojewódzkim, a na samym końcu na poziomie ogólnopolskim.

Głosowanie rozpoczęło się 9 maja i jest prowadzone w pięciu kategoriach: Nauka; Kultura; Działalność społeczna i charytatywna; Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna. W pierwszej z wymienionych kategorii głosowanie prowadzone jest od razu w skali całego województwa.

Zachęcamy do wspierania kandydatów z gminy Zielonki:

  • Kultura:  Ryszard Cabała, pasjonat fotografii i podróży, Mariusz Zieliński, dyrektor Biblioteki Publicznej i kustosz Izby Regionalnej, Marta Przybyła dyrygent Chóru Psallite Deo;
  • Działalność społeczna i charytatywna: Piotr Pątko, prezes Fundacja Brama 1934, działacz społeczny oraz Zofia Kot, przewodnicząca Koła Seniora;
  • Polityka, samorządność i społeczność lokalna – Bogusław Król, były wójt gminy Zielonki, Krzysztof Olawski, sołtys sołectwa Osiedle Łokietka oraz Artur Nogieć sołtys sołectwa Garlica Duchowna.

Szczegółowe informacje dotyczące głosowania znajdują się na stronie internetowej Gazety Krakowskiej.

Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content