Skip to main content
search
Informacje dla przedsiębiorców

Pomoc małopolskim przedsiębiorcom w rozwoju działalności międzynarodowej

By 30 kwietnia 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 30 kwietnia 2021 przez admin

W ramach projektu Małopolska Open Eyes Economy Hub bezpłatnie pomagamy małopolskim przedsiębiorcom w rozwoju działalności międzynarodowej. Organizujemy konferencje, misje gospodarcze i wyjazdy na targi. Wydarzenia skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających w branżach przemysły kreatywne i czasu wolnego lub technologie informacyjne i komunikacyjne. Podczas misji gospodarczych szkolimy i zapraszamy firmy na spotkania networkingowe z przedsiębiorstwami z Niemiec i Rumunii.

Misja to cykl wydarzeń:

  • cztery profesjonalne warsztaty przygotowawcze z zakresu Design Thinking, networkingu oraz współpracy międzynarodowej
  • spotkania networkingowe z przedsiębiorstwami z Niemiec i Rumunii zainteresowanymi współpracą
  • konferencja online dla uczestników.

Dzięki finansowaniu z funduszy unijnych udział w misjach i warsztatach jest bezpłatny. Nabór I w trybie ciągłym trwa od 3 do 25 maja 2021, lub do wcześniejszego zapełnienia się grupy. Szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie: https://oees.pl
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie w kolejnych naborach prosimy o wypełnienie formularza – zgłoszenie zainteresowania udziałem w misji gospodarczej do Niemiec lub Rumunii w 2021 roku.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: hub@oees.pl.

Projekt „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagraniczna małopolskich FIRM-IDEI realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, w ramach 3 Osi Priorytetowej „Przedsiębiorcza Małopolska”, Działanie 3.3 „Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki”, Poddziałanie 3.3.1 „Promocja gospodarcza Małopolski”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Realizatorami projektu są Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej oraz Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych.

Close Menu
 
13 lipca 2024
Skip to content