Skip to main content
search
Aktualności

Portal dla ubezpieczonych pacjentów

By 2 sierpnia 2013No Comments

Ostatnia aktualizacja 2 sierpnia 2013 przez admin

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia uruchamia portal dla ubezpieczonych pacjentów – Zintegrowany Informator Pacjenta.

 

 {mosimage} 

Zintegrowany Informator Pacjenta to platforma, która skupia w jednym miejscu ważne dla każdego ubezpieczonego informacje nt. Zasad udzielania świadczeń, praw pacjenta, kolejek do poradni, miejsc udzielania świadczeń w Małopolsce i kraju. Mając dostęp do ZIP-a użytkownik może sprawdzić swój status ubezpieczenia, aktualne deklaracje do lekarza i pielęgniarki POZ. Na osobistym koncie ma zapisaną historia udzielanych mu od 2008 r. świadczeń, ordynowanych recept, wniosków na zaopatrzenia ortopedyczne i do uzdrowisk. Użytkownicy otrzymają również dostęp do informacji o kosztach udzielonych świadczeń sfinansowanych przez NFZ.

Aby uzyskać dostęp do portalu wystarczy złożyć odpowiedni wniosek, który umożliwi przekazanie danych do indywidualnego konta użytkownika. Wnioski i dostęp do konta można uzyskać w Małopolskim Oddziale NFZ w Krakowie i delegaturach w Tarnowie, Nowym Targu i Nowym Sączu.

Szczegółowe informacje dostępne w linku –> http://www.nfz-krakow.pl/index.php?site=art&idd=0&ida=627).

 

* Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń i reklam oraz osób i firm zamieszczających swoje reklamy na tej stronie internetowej

 

 

Close Menu
 
16 czerwca 2024
Skip to content