Skip to main content
search
Hala sportowa TS Węgrzce

Postęp prac na budowie hali z boiskiem dla TS Węgrzce

By 8 stycznia 20219 marca, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 9 marca 2022 przez AO

DSC00301NmAktualnie w realizowanym projekcie pod nazwą „Budowa budynku wolnostojącej namiotowej hali sportowej z boiskiem sportowym wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym oraz towarzyszącą infrastrukturą przy obiektach klubu TS Węgrzce” trwają prace wykończeniowe. Ułożono nawierzchnię boiska ze sztucznej trawy, pole gry oznaczono liniami, pozostały do zamontowania piłkochwyty. W zapleczu sanitarno-szatniowym też na ukończeniu są prace wykończeniowe – wykonano posadzkę z płytek ceramicznych na parterze, obecnie układane są płytki na schodach prowadzących na antresolę, trwają prace montażowe sufitu, a po ich zakończeniu wykonane zostaną prace malarskie, montaż stolarki drzwiowej i zabudowy meblarskiej szatni, a także biały montaż w pomieszczeniach toalet i natrysków. Wykonane są instalacje: oświetleniowa,  elektryczna, centralnego ogrzewania, wodna i kanalizacyjna, wentylacji mechanicznej; uruchomiono kotłownię gazową.

Budynek hali o wymiarach 54 m długości, 22 m szerokości i 11 m wysokości  mieści boisko umożliwiające grę w piłkę nożną oraz zaplecze sanitarno-szatniowe w systemie lekkiej zabudowy. Zaplecze ma: 4 szatnie, 2 umywalnie z prysznicami i toaletami, pokój trenerów z łazienką, toaletę dla niepełnosprawnych, oraz pomieszczenie gospodarcze; a na piętrze dużą antresolę. Budynek będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
Wykonawcą inwestycji jest firma Galicia Investments z Krakowa wyłoniona w przetargu, która wykonuje inwestycję za 2 456 310 zł . Termin oddania inwestycji wg. umowy to czerwiec 2021 r.
MC, MKF

DSC00288Nm
DSC00301Nm
DSC00302Nm
DSC00304Nm

Wszystkie zdjęcia przedstawiają wnętrze powstającej hali dla TS Węgrzce

Close Menu
 
23 lipca 2024
Skip to content