Skip to main content
search
Hala sportowa TS Węgrzce

Postęp prac na budowie hali z boiskiem dla TS Węgrzce

By 8 stycznia 20219 marca, 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 9 marca 2022 przez AO

DSC00301NmAktualnie w realizowanym projekcie pod nazwą „Budowa budynku wolnostojącej namiotowej hali sportowej z boiskiem sportowym wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym oraz towarzyszącą infrastrukturą przy obiektach klubu TS Węgrzce” trwają prace wykończeniowe. Ułożono nawierzchnię boiska ze sztucznej trawy, pole gry oznaczono liniami, pozostały do zamontowania piłkochwyty. W zapleczu sanitarno-szatniowym też na ukończeniu są prace wykończeniowe – wykonano posadzkę z płytek ceramicznych na parterze, obecnie układane są płytki na schodach prowadzących na antresolę, trwają prace montażowe sufitu, a po ich zakończeniu wykonane zostaną prace malarskie, montaż stolarki drzwiowej i zabudowy meblarskiej szatni, a także biały montaż w pomieszczeniach toalet i natrysków. Wykonane są instalacje: oświetleniowa,  elektryczna, centralnego ogrzewania, wodna i kanalizacyjna, wentylacji mechanicznej; uruchomiono kotłownię gazową.

Budynek hali o wymiarach 54 m długości, 22 m szerokości i 11 m wysokości  mieści boisko umożliwiające grę w piłkę nożną oraz zaplecze sanitarno-szatniowe w systemie lekkiej zabudowy. Zaplecze ma: 4 szatnie, 2 umywalnie z prysznicami i toaletami, pokój trenerów z łazienką, toaletę dla niepełnosprawnych, oraz pomieszczenie gospodarcze; a na piętrze dużą antresolę. Budynek będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
Wykonawcą inwestycji jest firma Galicia Investments z Krakowa wyłoniona w przetargu, która wykonuje inwestycję za 2 456 310 zł . Termin oddania inwestycji wg. umowy to czerwiec 2021 r.
MC, MKF

DSC00288Nm
DSC00301Nm
DSC00302Nm
DSC00304Nm

Wszystkie zdjęcia przedstawiają wnętrze powstającej hali dla TS Węgrzce

Close Menu
 
8 czerwca 2023
Skip to content