Skip to main content
search
Ogłoszenia

Projekt „Kierunek Kariera” – doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących

By 21 listopada 2017No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 21 listopada 2017 przez admin

Jeśli chcesz otrzymać dopłatę do szkoleń komputerowych, językowych lub prawa jazdy (A, B, C, C+E), ta informacja jest dla Ciebie. Z projektu Kierunek Kariera mogą skorzystać osoby pracujące, w jakiś sposób związane z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki), jeśli: mają między 25 a 50 lat i posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum lub mają powyżej  50 lat– każdy pracujący niezależnie  od wykształcenia lub ukończyły 18 lat, a jeszcze nie mają 25 lat –  posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum łącznie ze zdaną maturą. – rekrutujemy akcyjnie (najbliższy nabór planowany jest w grudniu 2017 r.

Jeżeli jesteś zatrudniony na umowę o pracę, umowę-zlecenie, umowę o dzieło, na podstawie powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniasz pracowników lub jesteś rolnikiem, TO JESTEŚ OSOBĄ PRACUJĄCĄ.

 

Pierwszym krokiem do otrzymania dopłaty do szkoleń w formie bonów szkoleniowych jest skorzystanie z bilansu kariery, czyli spotkania z doradcą zawodowym w jednym z Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, mieszczących się w siedzibach Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie. Z doradztwa można skorzystać również lokalnie, nasi doradcy dyżurują w punktach mobilnych w kilkudziesięciu miejscowościach Małopolski, w tym m.in. w Andrychowie, Bochni, Brzesku, Chrzanowie, Gorlicach, Jordanowie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Kętach, Miechowie, Myślenicach, Michałowicach, Nowym Targu, Oświęcimiu, Proszowicach, Pałecznicy, Skawinie, Słomnikach, Wadowicach, Wieliczce, Zabierzowie, Zakopanem (szczegółowa lista miejscowości i terminów poszczególnych dyżurów dostępna jest na stronie www.pociagdokariery.pl).

Dyżur zostanie zorganizowany także na terenie Gminy Zielonki – więcej szczegółów w najbliższym czasie – osoby zainteresowane skorzystaniem z usługi Bilansu Kariery i otrzymaniem dofinansowania do szkoleń w formie bonów proszone są o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z biurem projektu „Kierunek Kariera” w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie, Plac Na Stawach 1, tel.: 12 619 84 55, e-mail: kariera@wup-krakow.pl.

SZKOLENIA ZA BONY REALIZOWANE SĄ NA TERENIE CAŁEJ MAŁOPOLSKI, przez firmy szkoleniowe, które oferują szkolenia: komputerowe, językowe i prawo jazdy. Tematyka możliwych do realizacji szkoleń dostępna jest w Bazie Usług Rozwojowych (na stronie www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl).

Close Menu
 
9 grudnia 2022
Skip to content