Skip to main content
search
Ogłoszenia

Projekt Kierunek Kariera – rekrutacja osób z wykształceniem policealnym lub pomaturalnym

By 27 sierpnia 2020No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 27 sierpnia 2020 przez admin

Kierunek karieraJuż 1 września 2020 rusza rekrutacja osób  z wykształceniem policealnym lub pomaturalnym do projektu Kierunek Kariera. To szansa na nawet 85% dofinansowania (w formie bonów szkoleniowych) do różnych szkoleń i kursów. Rekrutacja potrwa od 1 września 2020 od godz. 10:00 do 30 września 2020 do godz. 15:00lub do wyczerpania miejsc (Limit wynosi 3000 osób).

Zapraszamy, jeśli:
– pracujesz;
– masz pomiędzy 25 a 50 lat;
– posiadasz dyplom szkoły policealnej czy pomaturalnej;
– uczysz się lub pracujesz, lub mieszkasz w Małopolsce;
-posiadają obywatelstwo polskie lub zezwolenie na pobyt lub wizę, upoważniające do pobytu i podjęcia pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

UWAGA!

Powyższa rekrutacja nie dotyczy osób z wykształceniem wyższym (licencjat, magisterium, doktorat lub powyżej) – w obecnej rekrutacji dopuszczone zostają jedynie osoby, które ukończyły szkołę policealną lub pomaturalną, a więc nadal posiadają wykształcenie maksymalnie na poziomie średnim.

Jak zgłosić się do projektu i otrzymać dofinansowanie w formie bonów szkoleniowych?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie i zapisz się na spotkanie z naszym doradcą. Teraz spotkania odbywają się w formie zdalnej za pośrednictwem komunikatora SKYPE. Po rejestracji doradca zawodowy będzie się z Tobą kontaktował mailowo.
Bilans Kariery opiera się na rozmowie z doradcą zawodowym. Jest to usługa dla każdego, kto chce przyjrzeć się posiadanym przez siebie umiejętnościom, mocnym stronom, również dla osób, które niedawno zaczęły pracę i są dopiero na początku drogi i zdobywania doświadczeń. W Bilansie Kariery istotne są także pasje, zainteresowania, to, czego nauczyliśmy się poza szkołą, kursami czy pracą.
Więcej informacji na temat projektu, Bilansu Kariery i bonów szkoleniowych znajdziesz TUTAJ.
Zasady rekrutacji zamkniętej dla osób z wykształceniem policealnym lub pomaturalnym znajdziesz TUTAJ.

Close Menu
 
3 października 2023
Skip to content