Skip to main content
search
Ogłoszenia

Projekt Małopolska Akademia Komputerowa Seniorów

By 29 stycznia 2014No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 29 stycznia 2014 przez admin

Kancelaria Rzeczoznawców Gospodarczych EKSPERT-KUJAWY sp.z o.o. W partnerstwie z Fundacją Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu zapraszają do udziału w kursach obsługi komputera prowadzących do uzyskania kompetencji na poziomie równoważnym ECDL Start realizowanych w ramach projektu „Małopolska akademia Komputerowa Seniorów”.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem głównym projektu jest nabycie lub podniesienie kompetencji i umiejętności w obszarach ICT przez 180 osób w wieku ponad 50 lat, z wykształceniem co najwyżej średnim, zamieszkujących na obszarach wiejskich lub/i w miastach nie stanowiących siedziby powiatów województwa małopolskiego. Są to szkolenia komputerowe na poziomie równoważnym ECDL Start. Zapewniony jest zwrot kosztów dojazdu osobom spoza miejscowości, w których odbywać się  będą zajęcia. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje w plik do pobrania:
1. Plakatpobierz plik

2. Ulotkapobierz plik 

(-) Anna Pawłowska
Kierownik projektu


* Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń i reklam oraz osób i firm zamieszczających swoje reklamy na tej stronie internetowej

Close Menu
 
16 maja 2022
Skip to content