Skip to main content
search
Ogłoszenia

Projekt “Pod biało-czerwoną”

By 23 września 2020No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 23 września 2020 przez admin

białoczerownaSerdecznie zapraszamy do dołączenia do projektu “Pod biało-czerwoną” realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. To przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod naszą flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku.
Zachęcamy do tego, aby również Państwa Gmina stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia. Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też prosimy o poinformowanie mieszkańców Państwa Gminy o możliwości oddania głosów poparcia tutaj: https://bialoczerwona.www.gov.pl/


Wszelkie informacje dotyczące projektu znajdą Państwo na stronie: gov.pl/bialoczerwona Aktualnie pracujemy nad utworzeniem interaktywnej mapy, za pomocą której będą mogli Państwo na bieżąco sprawdzać liczbę głosów poparcia oddanych na Państwa gminę. Poinformujemy Państwa o utworzeniu tego narzędzia w osobnej wiadomości. Do tego czasu informujemy o możliwości sprawdzenia liczby głosów poparcia w Państwa gminie poprzez wysłanie wiadomości mailowej – zapytania z nazwą gminy na skrzynkę mailową: bialo-czerwona@mc.gov.pl
Przypominamy, że w trzech gminach, które na dzień 11.11.2020 na godz. 23:59 osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, przewidujemy udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt. W najbliższych dniach na stronie gov.pl/bialoczerwona dostępny będzie ranking, w którym będzie można sprawdzić pozycję gminy w tej klasyfikacji.
Zachęcamy również do śledzenia zakładki: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/najczesciej-zadawane-pytania gdzie zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Przed wysłaniem do nas wiadomości prosimy o dokładne sprawdzenie czy odpowiedź na dane pytanie nie jest już widoczna w tej zakładce.
Zachęcamy również do szerokiej promocji projektu w swojej gminie poprzez:
– założenie wydarzenia na Facebooku, np. Pod Biało-Czerwoną [nazwa gminy]
– wysłanie informacji prasowej o akcji do lokalnych mediów
– zachęcanie znajomych do oddawania głosów poparcia
Działajmy wspólnie pod biało-czerwoną flagą!
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: bialo-czerwona@mc.gov.pl, 532 519 877

Z wyrazami szacunku
Ministerstwo Cyfryzacji
gov.pl/bialoczerwona

Close Menu
 
23 września 2023
Skip to content