Skip to main content
search
Informacje dla przedsiębiorców

Projekt „Profesjonalne kadry GOZ”

By 17 czerwca 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 17 czerwca 2024 przez Marek Skiba

ADN Akademia Biznesu sp. z o.o. realizuje projekt „Profesjonalne kadry GOZ”. Jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Celem projektu jest rozwój kompetencji dotyczących zielonej ekonomii w zakresie nisko i zero emisyjności oraz gospodarki o obiegu zamkniętym. Ma on zostać osiągnięty poprzez udział przedsiębiorców i ich pracowników w szkoleniach i doradztwie po szkoleniowym mającym za zadanie zaplanowanie lub zaprojektowanie nowego działania w przedsiębiorstwie uczestniczącym w projekcie, zgodnego z GOZ.

Projekt jest realizowany na terenie całej Polski, a jego realizacja przewidziana jest do 31.12.2026 r. Obecnie trwa pierwsza runda naboru – do 30.06.2024 r.

Zarówno unijne, jak i polskie przepisy dążą do transformacji gospodarki w kierunku GOZ, jest to model gospodarki, który niebawem będzie jedynym właściwym. Należy więc dobrze przygotować się do wdrożenia jego założeń w każdym przedsiębiorstwie. Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie internetowej.

W ramach promocji projektu planowana jest m.in. organizację spotkania online w dniu 20.06.2024r. o godz. 11.00 – dostęp pod linkiem. Podczas spotkania zostaną przekazane informacje na temat projektu; zasad rekrutacji; rodzaju wsparcia, z jakiego można skorzystać w ramach projektu; zasad finansowania wsparcia (udział w projekcie jest dla przedsiębiorcy bezpłatny).

 

W przypadku pytań organizator zaprasza do kontaktu telefonicznego pod numerami 22 208 28 57, 503 455 332 lub na adres e-mail profesjonalnekadrygoz@adn.pl.

 

Close Menu
 
18 lipca 2024
Skip to content