Skip to main content
search
Aktualności

Przebudowa Centrum Medycznego w Węgrzcach

By 31 sierpnia 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 31 sierpnia 2021 przez admin

CM1

30 sierpnia podpisano umowę na przebudowę i adaptację Centrum Medycznego w Węgrzcach z firmą INARE Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Firma została wyłoniona w ramach przetargu, a koszt robót to 2 444 444,24 zł brutto. Inwestycja ma być zrealizowana do 30 stycznia 2022 roku.

W ramach tej inwestycji pomieszczenia Centrum Medycznego w Węgrzcach zostaną dostosowane do obowiązujących wymogów, polepszą się warunki higieniczno-sanitarne
pacjentów oraz personelu medycznego. W ramach inwestycji planowana jest przebudowa budynku tak, aby jak najlepiej dostosować go do potrzeb mieszkańców.
Zaplanowano: przebudowę pomieszczeń po poczcie zlokalizowanych na parterze budynku, przebudowę I oraz II piętra budynku w celu uzyskania dwóch niezależnych poradni
lekarza rodzinnego, w tym poradni dla osób dorosłych oraz poradni dla dzieci, przebudowę dawnej apteki zlokalizowanej na parterze budynku na pomieszczenia ekip wyjazdowych pogotowia ratunkowego, przebudowę pomieszczeń salonu kosmetycznego na pomieszczenia poradni ginekologicznej. Zaplanowano również wykonanie fotowoltaiki. 6 września rozpoczną się prace związane z tą inwestycją.
KB

Na pierwszym zdjęciu wójt gminy Zielonki, skarbnik oraz przestawiciele firmy INARE.
Na kolejnych zdjęciach Centrum Medyczne przed remontem.

CM2CM3CM4

CM5

Close Menu
 
25 maja 2024
Skip to content