Skip to main content
search
Ogłoszenia

Przedłużamy nabór w projekcie Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem

By 2 września 2021No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 2 września 2021 przez admin

Nabór w projekcie Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem zostaje wydłużony do końca roku, tj. 31.12.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania miejsc. Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w rekrutacji, jednocześnie przypominamy warunki jakie musi spełnić uczestnik:

  • wiek to co najmniej 25 lat, ale jeszcze nie ukończone 50;
  • wyższe wykształcenie;
  • związek z Małopolską (przez miejsce zamieszkania, pracy lub nauki);
  • aktywność zawodowa: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło lub prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej bez zatrudniania pracowników lub prowadzenie gospodarstwa rolnego i ubezpieczenie w KRUS;

Na uczestnika projektu Kierunek Kariera czeka maksymalnie 180 bonów o wartości 2700 zł z 85% dofinansowaniem. Bony można przeznaczyć na szkolenia i kursy: językowe, komputerowe, zarządzania projektami, a także prawo jazdy kategorii A, B, B+E.
Więcej informacji o projekcie: Kierunek Kariera dla osób z wyższym wykształceniem.
Jednocześnie przypominamy, że osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby niepełnosprawne mogą przystąpić do projektu Kierunek Kariera na zasadach ogólnych, bez względu na wykształcenie. Więcej na ten temat: Kierunek Kariera nabór na zasadach ogólnych.

Źródło: https://kierunek.pociagdokariery.pl

Close Menu
 
25 września 2023
Skip to content