Skip to main content
search
Aktualności

Przepięcia do nowej sieci wodociągowej – informacja dla mieszkańców Woli Zachariaszowskiej (posesje przy ul. Granicznej, ul. Leszczynowej, ul. Słonecznej, fragmentu ul. Słowiańskiej)

By 12 sierpnia 2015No Comments

Ostatnia aktualizacja 12 sierpnia 2015 przez admin

woda z kranu2Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 17.08.2015 r. firma budowlana ROSA planuje rozpoczęcie robót związanych z przełączeniem istniejących przyłączy wodociągowych do nowej sieci wodociągowej wybudowanej wzdłuż ul. Granicznej, ul. Leszczynowej, ul. Słonecznej, fragmentu ul. Słowiańskiej w Woli Zachariaszowskiej. Realizacja robót będzie się wiązać z czasowymi wyłączeniami wody, aczkolwiek na hydrantach zrealizowanych na nowej sieci zostały zainstalowane zdroje uliczne. Są one dostępne bezpłatnie dla wszystkich mieszkańców, którzy mają lub mogą mieć problemy z dostępem do bieżącej wody.

 

Przepięcia mają na celu uniezależnienie mieszkańców gminy Zielonki od sieci gminy Michałowice, która w okresach wysokich temperatur nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej ilości i ciśnienia wody dla nieruchomości znajdujących się w rejonie wyżej wymienionych ulic. Powyższe prace stanowią pierwszy etap robót, mający zapewnić większą niezawodność systemu wodociągowego w tym terenie.

Referat Inwestycji Sieciowych UG Zielonki

 

Close Menu
 
18 maja 2024
Skip to content