Skip to main content
search
Aktualności

Przyznano Nagrody Powiatu Krakowskiego i Starosty Krakowskiego, wśród nagrodzonych m.in. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zielonki

By 23 kwietnia 2018No Comments

Ostatnia aktualizacja 23 kwietnia 2018 przez admin

Gala 2018 170MZarząd Powiatu Krakowskiego przyznał nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe, oraz za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, edukacji. Nagrody otrzymało Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zielonki, jak również osoby związane z gminą Zielonki: Grażyna Skotnicka i Monika Nowak. Nagrody zostały wręczone 19 kwietnia 2018 r. podczas uroczystej gali w Dworze w Tomaszowicach.
Wśród organizacji pozarządowych, wyróżniających się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej nagrodę otrzymało Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zielonki, które wyspecjalizowało się w projektach edukacyjnych realizowanych w szkołach, nie tylko na terenie gminy Zielonki, ale i całego powiatu krakowskiego, szczególnie z zakresu ekologii, takich jak np.: „Powietrze na wagę złota”, „Eko Uczeń”, ”LEGO – Lokalnie, ekologicznie – gospodarowanie odpadami.”
Za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury nagrodę otrzymała natomiast Grażyna Skotnicka, niegdyś aktorka Teatru Groteska, przez lata związana z gminą Zielonki, jako dyrektor gminnej instytucji kultury – Samorządowego Ośrodka Kultury, a potem Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, dziś – na emeryturze – nadal bardzo czynnie działająca na niwie kultury.
Za osiągnięte wyniki sportowe nagrodę otrzymała też sześciokrotna stypendystka sportowa Gminy Zielonki Monika Nowak, zawodniczka AZS AWF Kraków uprawiająca rzut dyskiem i pchnięcie kulą. 
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Gala 2018 170M
 

 SRGZ M

Gala 2018 141M

 Gala 2018 213M
Close Menu
 
23 lipca 2024
Skip to content