Skip to main content
search
Ogłoszenia

Radość i beztroska – Dzień Dziecka w Galerii Bronowice

By 3 czerwca 2022No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 3 czerwca 2022 przez AO

Balonowe miasteczko, zabawy i konkursy z nagrodami, warsztaty artystyczne – a przede wszystkim dużo śmiechu i radości. To wszystko czekać będzie na dzieci, które 4 czerwca zajrzą do Galerii Bronowice, by wspólnie świętować Dzień Dziecka.
W sobotę 4 czerwca na najmłodszych klientów Galerii Bronowice czekać będzie mnóstwo atrakcji przygotowanych pod hasłem „Balonowego Miasteczka”. Przygotowano strefy radości, a w nich m.in. zabawy i konkursy, malowanie buziek w wybrane, fantazyjne wzory czy wspólne tworzenie balonowych zwierzątek. Będzie również poszukiwanie balonów w wielkim, wypełnionym kulkami basenie. Każda z tych aktywności dostępna będzie w wybranej, jednej z 4 stref. Na początku zabawy najmłodsi otrzymają specjalny dyplom, w którym – za udział w poszczególnych atrakcjach, zbierać będą pieczątki. Na terenie Galerii na poziomie +1 pojawi się także tajemnicza, ostatnia strefa, którą trzeba będzie znaleźć, by odebrać piątą pieczątką. Dzieci, które zbiorą komplet pieczątek, otrzymają dodatkowy upominek. Zabawa trwać będzie w godzinach 12:00-18:00 – wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Również w sobotę, 4 czerwca, na młodych artystów czekać będą warsztaty w Galerii ASP Bronowice, czyli w lokalu znajdującym się na poziomie +1 Galerii, którym opiekuje się krakowska ASP. W ramach kontynuowania podróży przez dzieje historii sztuki, uczestnicy zajęć wezmą udział w warsztatach zatytułowanych „Chłopi, rycerze, mnisi i zbóje”. Warsztaty odbywać się będą w godzinach 11:00-13:00, obowiązują na nie zapisy: kulturystyka@asp.krakow.pl. Więcej informacji na stronie internetowej Galeria Bronowice.

Źródło: Galeria Bronowice

Close Menu
 
2 października 2023
Skip to content