Skip to main content
search
Aktualności

Radośnie i piknikowo w Brzozówce

By 1 lipca 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 1 lipca 2024 przez KB

Dmuchańce, zabawy z klaunem, festiwal kolorów to tylko niektóre z atrakcji, z których można było skorzystać podczas tegorocznego pikniku w Brzozówce. Na wydarzenie zaprosili sołtys i radna gminy Zielonki Elżbieta Cich, rada sołecka i Koło Gospodyń Wiejskich „Przyjaciele Brzozówki”.
Organizatorzy zadbali o każdego, który 29 czerwca przybył na teren rekreacyjno-sportowy w Brzozówce. Dzieci mogły do woli bawić się na dmuchańcach, puszczać wielkie bańki mydlane i uczestniczyć w grach i zabawach przygotowanych przez Klauna Dyzia. Dużo radości sprawił dzieciom zorganizowany tu po raz pierwszy festiwal kolorów. Na lemoniadę i ciasta domowej roboty zapraszały panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Przyjaciele Brzozówki”. To one niedawno wzięły udział w ogólnopolskim konkursie kulinarnym „Bitwa Regionów”. Oczarowały wtedy jury pierogami z suszoną śliwką nadziewaną orzechami laskowymi z miodem akacjowym i polane okrasą z topionej śmietany.
Na sobotnim pikniku strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Owczarach prezentowali wóz strażacki oraz opowiadali o swojej pracy. Gdy dzieci spędzały czas na zabawie, dorośli korzystali z okazji, by spędzić czas na rozmowie i integracji z sąsiadami. Na zakończenie pikniku odbyła się zabawa taneczna z zespołem Skalsky Band.
– Mnóstwo osób było zaangażowanych w organizację tego wydarzenia. Dziękuję za pomoc paniom z KGW „Przyjaciele Brzozówki” oraz mieszkańcom Brzozówki, bez nich nie udałby się tak wspaniały piknik – mówiła sołtys i radna gminy Zielonki Elżbieta Cich.
KB

Zdjęcia z pikniku w Brzozówce.

 

Close Menu
 
18 lipca 2024
Skip to content