Skip to main content
search
Aktualności

Razem przygotujmy kapsułę czasu!

By 30 maja 2018No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 30 maja 2018 przez admin

logo 100 lecie GZ 2Rok 2018 dla gminy Zielonki jest szczególny, a wszystko to za sprawą obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji odbędzie się szereg wydarzeń historycznych, inicjatyw lokalnych oraz imprez sportowych i kulturalnych. Jedną z inicjatyw jest wytyczenie i oznakowanie ścieżki historyczno-edukacyjnej o granicach zaborów, które dzieliły gminę Zielonki. Otwarcie ścieżki odbędzie się podczas rajdu rowerowego (Bibice,10.06.2018), kiedy to rowerzyści przejadą do miejsc, w których powstaną symboliczne słupki graniczne oraz zostanie zakopana kapsuła czasu!
Chcielibyśmy poprosić mieszkańców gminy Zielonki o pomoc w przygotowaniu kapsuły czasu dla potomnych, którzy otworzą ją za kolejne 100 lat. Co w niej umieścić?
Na pomysły czekamy do 4 czerwca – wstawiając komentarz na profilu www.facebook.com/zielonki/ lub mailem: rajdrowerowy.zielonki@wp.pl.
Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Close Menu
 
22 lutego 2024
Skip to content