Skip to main content
search
Ogłoszenia

Realizacja projektu “Produkt Lokalny Małopolska”

By 21 maja 2014No Comments
Print Friendly, PDF & Email

Ostatnia aktualizacja 21 maja 2014 przez admin

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska, informuje, że od sierpnia 2011 roku,  z powodzeniem realizuje Projekt  “Produkt Lokalny Małopolska: rozwój lokalnej przedsiębiorczości i przetwórstwa w oparciu o partnerską inicjatywę edukacji ekonomicznej mieszkańców oraz regionalny system marketingu produktów z Małopolski”.

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie lokalnej przedsiębiorczości i przetwórstwa produktów rolnych, jako sposobu na przyspieszenie słabo rozwiniętych obszarów wiejskich w Małopolsce poprzez m. in. tworzenie miejsc sprzedaży dla rolników i producentów, którzy w swojej ofercie posiadają dobre jakościowo produkty.
 
 Projekt kierowany jest dla wytwórców oraz reprezentantów wytwórców żywności lokalnej którzy:
– prowadzą działalność na terenie Małopolski, w szczególności wytwórcy z  gmin leżących na obszarze wytypowanych regionów pochodzenia produktów lokalnych, uczestniczących w budowaniu „Systemu Produkt Lokalny z Małopolski”  (wykaz wszystkich regionów pochodzenia dostępny jest na stronie www.produktlokalny.pl ,
– wytwarzają jakościowe produkty znajdujące się w stałej sprzedaży (przy uwzględnieniu sezonowości), spełniające wymogi jakościowe i normy bezpieczeństwa dla danej grupy wyrobów w świetle aktualnie obowiązujących przepisów.

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska zaprasza wszystkich rolników do współpracy przy kształtowaniu regionalnego systemu sprzedaży produktów lokalnych – Produkt Lokalny z Małopolski.

Pliki do pobrania:
Kodeks funkcjonowania regionalnego systemu sprzedaży produktów lokalnych “Produkt Lokalny z Małopolski” – pobierz plik (*.pdf)
Współpraca przy kształtowaniu regionalnego systemu sprzedaży – pobierz plik (*.pdf)

* Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń i reklam oraz osób i firm zamieszczających swoje reklamy na tej stronie internetowej

Close Menu
 
22 maja 2022
Skip to content