Skip to main content
search
Aktualności

Rekrutacja do projektu “Sieć na kulturę” – biblioteka zaprasza dzieci w wieku 10-18 lat

By 10 maja 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 10 maja 2021 przez admin

ProjektowanieBiblioteka Publiczna w Zielonkach zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat (do ukończenia 18. roku życia) do udziału w bezpłatnych zajęciach online pn. „Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych”, organizowanych w ramach ogólnopolskiego projektu „Sieć na kulturę”. Szkolenie będzie realizowane przez filie biblioteczne w Przybysławicach i Węgrzcach. Cykl zajęć odbywających się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams obejmie spotkanie organizacyjne oraz 15 dwugodzinnych spotkań szkoleniowych, podczas których będzie okazja nabyć nowe umiejętności związane z projektowaniem wizualnym.

Podczas szkolenia instruktorzy wskażą uczestnikom możliwości legalnego pozyskiwania z sieci grafik i zdjęć, przybliżą jak przechowywać i udostępniać te materiały w tzw. chmurze oraz omówią wybrane darmowe narzędzia internetowe służące obróbce cyfrowej grafiki komputerowej oraz tworzeniu różnych projektów graficznych.Na zgłoszenia osób zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach czekamy do czwartku 20 maja 2021 r. pod adresem: bpzielonki.siecnakulture@gmail.com. Przewidujemy dwie grupy zajęciowe – spotkania w godzinach popołudniowych, obowiązuje limit miejsc.
Więcej informacji na temat szkolenia można uzyskać telefonicznie: (12) 380 33 30 (w godzinach pracy BP Przybysławice) lub (12) 285 83 84 (w godzinach pracy BP Węgrzce).
Chcesz zobaczyć gdzie jeszcze odbywają się zajęcia, zajrzyj na stronę projektu: www.siecnakulture.pl.Projekt „Sieć na kulturę” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

Close Menu
 
25 czerwca 2024
Skip to content