Skip to main content
search
Aktualności

Remont ul. Granicznej w Michałowicach – zmiany w kursowaniu linii 257 i 280 do 24 listopada

By 13 listopada 2015No Comments

Ostatnia aktualizacja 13 listopada 2015 przez admin

autobus280 maly

 

Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego informuje, że w związku z przebudową drogi powiatowej nr 2153K w miejscowości Michałowice na odcinku od skrzyżowania z DK7 do skrzyżowania z ul. Fiołkową w Michałowicach, odcinek drogi nadal pozostaje zamknięty dla ruchu. W tym czasie nastapiły zmiany w kursowaniu linii 257 i 280, które podajemy w rozwinięciu wiadomości. Zamknięcie drogi, jak przekazał inwestor, potrwa do 24 listopada, do ok. godz. 17.00.

Linia aglomeracyjna 257 będzie kursować po trasie objazdowej Nowy Kleparz – Bibice bez zmian, a dalej prosto drogą krajową nr 7 do przystanku „Michałowice Ośrodek Zdrowia”, gdzie linia wróci na swoją stałą trasę. Linia zatrzyma się dodatkowo na przystankach “Michałowice I” oraz „Michałowice”.

Bez obsługi pozostaną przystanki: „Michałowice Banasiówka”, „Michałowice Kwiaty Polne”, „Michałowice Brzozowa”, „Michałowice Las Michałowski” i „Michałowice Ujęcie Wody”. Przystanek „Michałowice Komora” w kierunku Naramy zostanie przeniesiony na DK7 do istniejącej zatoki autobusowej.

 

Linia aglomeracyjna 280 będzie funkcjonować na trasie objazdowej Prądnik Czerwony – Bibice bez zmian, następnie drogą krajową nr 7 do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II, następnie w lewo ul. Jana Pawła II do przystanku „Michałowice Las Michałowski”, gdzie linia wróci na swoją stałą trasę.

Bez obsługi linią 280 pozostaną przystanki: „Michałowice Banasiówka”, „Michałowice Kwiaty Polne”, „Michałowice Brzozowa”.Przystanek „Michałowice Komora” w kierunku Owczar zostanie przeniesiony na DK7 do istniejącej zatoki autobusowej. Przystanek „Michałowice Las Michałowski” w kierunku Krakowa zostanie przeniesiony na ul. Jana Pawła II w Michałowicach. Linia na trasie objazdowej obsłuży wszystkie istniejące przystanki.

Close Menu
 
18 maja 2024
Skip to content