Skip to main content
search
Relacje

Rodzinnie na pikniku w Brzozówce

By 27 czerwca 2016No Comments

Ostatnia aktualizacja 27 czerwca 2016 przez admin

1Mali i duzi mieszkańcy Brzozówki wspólnie bawili się na 2. Pikniku Rodzinnym, którego organizatorem było Koło Przyjaciół Brzozówki oraz sołtys Adam Chludek z radą sołecką. Przybyli również harcerze Szczepu Zielonego im T. Kościuszki oraz młodzież ze szkolnego Klubu Wolontariatu w Korzkwi pod opieką Anny Kamińskiej i Małgorzaty Kruczek. Impreza odbyła się 24 czerwca na terenie rekreacyjnym w Brzozówce, malowniczo usytuowanym obiekcie, który po remoncie został niedawno oddany do użytku.

Uczestnicy pikniku wzięli udział w grach i zabawach sportowych przygotowanych przez harcerzy. Nad wszystkim czuwały: Maria Pahl i Małgorzata Kruczek. W przygotowanych  konkurencjach sprawnością, zręcznością, celnością, ale i wyczuciem wykazywały się drużynowo  całe rodziny. Był m.in paintball,  skoki w worku, slalom z trzymaną w łyżce piłką golfową, strzelanie z łuku. Sporo emocji wśród najmłodszych budziło przelewanie wody w naczyniach z zawiązanymi oczami oraz puszczanie latawca. Zawodnikom, którzy ukończyli konkurencje przyznano nagrody. Wśród nich m.in piłki, sprzęt do gry w badmintona, koła hula hop. Radość najmłodszych fanów footballu wzbudziły gadżety związane z Euro 2016. Zwycięzcami konkurencji  okazała się rodzina Państwa Jusięgów.

–  Termin pikniku był dosyć problematyczny; koniec roku szkolnego, część dzieciaków już wyjeżdża, ale udało się. W tym roku przyszło wiele osób, które gościły u nas już w roku ubiegłym. Spodobało im się i znowu są, przyprowadzili też sąsiadów – mówiła Maria Pahl. Organizatorzy przygotowali poczęstunek, m.in. chleb ze smalcem, było też pieczenie kiełbasek na ognisku, a także ciasta, słodycze dla dzieci oraz zimne i ciepłe napoje. Przede wszystkim jednak piknik był okazją, by całymi rodzinami miło spędzić czas w towarzystwie sąsiadów.
KŁK

Więcej zdjęć w albumie:

3
5
2
12
7
14
11
Close Menu
 
23 maja 2024
Skip to content