Skip to main content
search
Aktualności

Rodzinnie w Owczarach

By 3 czerwca 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 3 czerwca 2024 przez KB

Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Owczarach zadbało o wszystkich, zarówno dużych, jak i małych, podczas rodzinnego pikniku w Owczarach.

Najmłodsi z entuzjazmem ustawiali się do malowania twarzy, robienia kolorowych warkoczyków i zdjęć w fotobudce. Radość i uśmiechy towarzyszyły dzieciom podczas zabawy na dmuchańcach. Miały także okazję wziąć udział w zajęciach z pierwszej pomocy, zasiąść w wozie strażackim i porozmawiać z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Owczarach.

Podczas pikniku rodzinnego nie zabrakło występów m.in. zespołu „Za głosem”, kierowanego przez Sebastiana Szydło. Na zumbę zaprosiła Joanna Kolarz, która na co dzień prowadzi zajęcia w Folwarku Kultura w Owczarach. Muzycznie czas umiliła Jurajska Kapela Folklorystyczna Gminy Zielonki pod kierownictwem Jana Regulskiego.

– Pogoda nam nie przeszkodziła w dobrej zabawie. Dziękujemy za przybycie mieszkańcom, sąsiadom i sympatykom Owczar oraz szczególnie dziękujemy panu Mirosławowi Golanko wójtowi gminy Zielonki, panu Tadeuszowi Łyskowi przewodniczącemu rady gminy, radnym gminnym, sołtysom okolicznych miejscowości i pani Katarzynie Paduszynskiej Dyrektor DPS Owczary – mówiła Zofia Maj, przewodnicząca koła.

KB

Zdjęcia z pikniku w Owczarach

Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content