Skip to main content
search
Drogi i Komunikacja

Rozbudowa al. 29 Listopada – utrudnienia przy wjeździe do Krakowa 2 i 3 czerwca

By 27 maja 20222 czerwca, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 2 czerwca 2022 przez TJ

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie informuje o utrudnienia przy wjeździe do miasta, które wystąpią w dniach 2 i 3 czerwca 2022 roku.

Dwudniowe zawężenie pasa wjazdowego al. 29 Listopada przy skrzyżowaniu z Witkowicką jest konieczne w związku z pracami przyłączeniowymi kanalizacji deszczowej. Utrudnienia pojawią się 2 i 3 czerwca.

Od 2 czerwca od godz. 7.00 do 3 czerwca do godz. 17.00 zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na al. 29 Listopada w rejonie skrzyżowania z ul. Witkowicką. Prowadzone tam będą roboty są związane z II etapem realizacji przyłączenia kanalizacji w ciągu ul. Węgrzeckiej i al. 29 Listopada.

Na al. 29 Listopada w kierunku Krakowa nastąpi zawężenie prawego pasa jezdni na skrzyżowaniu z ul. Witkowicką do 3 m. Prawy pas ruchu zawężony będzie na wyjeździe z ul. Witkowickiej.

Pełna informacja dostępna jest na stronie internetowej Zarządu Informacji Miejskich w Krakowie.

Close Menu
 
23 stycznia 2025
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
Skip to content