Skip to main content
search
Drogi i Komunikacja

Rozbudowa ulicy Łokietka w Krakowie – przywrócenie ruchu drogowego od 16.12.2022r.

By 1 grudnia 202220 grudnia, 2022No Comments

Ostatnia aktualizacja 20 grudnia 2022 przez TJ

Aktualizacja 14 grudnia 2022 r. Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie udostępnił rozkład nowej linii aglomeracyjnej nr 290. Szczegóły na stronie internetowej Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie lub Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie.

Aktualizacja z dnia 12 grudnia 2022 r. Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie informuje, że w związku z zakończeniem przebudowy, od dnia 16.12.2022 r. (piątek) zostanie przywrócony ruch pojazdów na ul. Władysława Łokietka, na odcinku od ul. Kaczorówka do ul. Gaik. Z wynikającymi z przywrócenia ruchu zmianami w funkcjonowaniu linii autobusowych można się zapoznać w komunikacie Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie.

W komunikacie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o nowej linii aglomeracyjnej.

 

Jak informuje na swojej stronie internetowej Magiczny Kraków, Zarząd Dróg Miasta Krakowa planuje przywrócić ruch drogowy na ul. Łokietka w Krakowie z dniem 16 grudnia 2022 r.

W związku z otwarciem ul. Łokietka zlikwidowane zostaną tymczasowe trasy linii autobusowych nr 220 i 240 oraz zlikwidowana linia czasowa nr 720. Równocześnie Gmina Zielonki wspólnie z Zarządem Transportu Publicznego w Krakowie planuje uruchomić nową linię autobusową (nr 290) Pękowice – Krowodrza Górka, która obsługiwać ma przystanki przy ul. Na Popielówkę i ul. Słonecznej w Zielonkach.

Szczegółowe informacje o nowej linii aglomeracyjnej podamy jak tylko Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie wyda komunikat w tej sprawie.

 

 


Sprawdź pozostałe artykuły z kategorii Drogi i Komunikacja

Close Menu
 
25 maja 2024
Skip to content