Skip to main content
search
Ogłoszenia

Rozpoczął się nabór wniosków w konkursie “Regranting dla organizacji poradniczych edycja 2024”

By 3 czerwca 2024No Comments

Ostatnia aktualizacja 3 czerwca 2024 przez AO

Rozpoczął się nabór wniosków w konkursie “Regranting dla organizacji poradniczych edycja 2024”. W ramach konkursu można ubiegać się o dofinansowanie od 10 000 do 20 000 złotych. O środki mogą ubiegać się organizacje poradnicze, które chcą zrealizować inicjatywy wspierające osoby potrzebujące z całego kraju.
W ramach konkursu przyznamy maksymalnie 26 mikrodotacji. Nabór wniosków w konkursie trwa od 14 maja i potrwa do 13 czerwca.
Konkurs kierowany jest do uniwersyteckich poradni prawnych, diecezjalnych i parafialnych placówek poradnictwa rodzinnego oraz organizacji poradnictwa nieposiadających osobowości prawnej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach z pisania wniosków, które odbędą się 3 czerwca o godz. 17:00 online. Zapisy na stronie internetowej Klaster Innowacji Społecznych.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej grantydlaporadni.pl. Wnioski można złożyć bezpośrednio za pomocą generatora: generator.grantydlaporadni.pl/

 

*Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższej informacji przekazanej przez Zespół Projektu Regranting dla Organizacji Poradniczych.

 

Close Menu
 
18 czerwca 2024
Skip to content