Skip to main content
search
Aktualności

Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów

By 25 maja 2021No Comments

Ostatnia aktualizacja 25 maja 2021 przez admin

W dniu dzisiejszym 247 uczniów ze szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Zielonki przystąpiło do egzaminu ósmoklasisty. W tym roku odbywa się on w dniach 25-27 maja (wtorek-czwartek). Uczniowie przystąpią do egzaminów z trzech przedmiotów, tj.: języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego.
Pierwszego dnia uczniowie zmierzą się z egzaminem z języka polskiego (wtorek 25 maja), następnie z matematyką (środa 26 maja) i na samym końcu – z językiem obcym (czwartek 27 maja). Wszystkie egzaminy rozpoczną się punktualnie o godzinie 9. Na rozwiązanie każdego z nich uczniowie mają przewidziany inny czas. Na język polski przeznaczono 120 minut, na matematykę 100 minut, a na język obcy 90 minut.
Prace ósmoklasistów zostaną sprawdzone przez egzaminatorów, a wyniki przesłane do szkół przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Uczniowie poznają wyniki egzaminu ósmoklasisty w piątek 2 lipca 2021 r. Natomiast zaświadczenia o wynikach egzaminu odbiorą tydzień później, w piątek 9 lipca 2021 r.

Close Menu
 
10 lutego 2025
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
Skip to content