Skip to main content
search
Aktualności

Rozpoczyna się 3. Edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

By 12 kwietnia 2018No Comments

Ostatnia aktualizacja 12 kwietnia 2018 przez admin

logoRozpoczyna się realizacja 3. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.  W 2018 r., podobnie jak w roku ubiegłym, do dyspozycji mieszkańców Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczył 8 milionów złotych na realizację pomysłów Małopolan. W kwietniu i maju odbędą się warsztaty informacyjno-edukacyjne. Będzie okazja, aby porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się jak poprawnie zgłosić zadanie, by bez problemu przeszło niezbędne weryfikacje i trafiło na listę projektów poddanych pod głosowanie.

 

Mieszkańcy Małopolski mogą zgłaszać zadania od 7 maja do 6 czerwca 2018 r. Pracownicy Urzędu  będą analizować i oceniać zadania pod kątem oceny formalnej i możliwości ich realizacji. Listę zadań dopuszczonych do głosowania poznamy najpóźniej 31 sierpnia bieżącego roku.

Na zadania, które przeszły weryfikację Małopolanie będą mogli głosować od 10 września do 5 października. Wyniki głosowania, a co za tym idzie zadania, które zostaną zrealizowane w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego poznamy do 30 listopada 2018 r. źródło: www.bo.malopolska.pl.

Harmonogram realizacji III Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego – pobierz plik (*.pdf)

Harmonogram spotkań dotyczących Budżetu Obywatelskiego – pobierz plik (*.pdf) 

 

 

 

 

Close Menu
 
17 czerwca 2024
Skip to content