Skip to main content
search
Relacje

Rozśpiewany Dzień Kobiet z Centrum Kultury

By 10 marca 2015No Comments

Ostatnia aktualizacja 10 marca 2015 przez admin

kobiety1W niedzielę 8 marca Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach odwiedziły przede wszystkim Panie z naszej gminy. W Dniu Kobiet Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach zorganizowało bowiem specjalne spotkanie dla wszystkich Pań z okazji ich święta. Panowie również byli zaproszeni.
Słoneczne popołudnie zgromadziło amatorki porad kosmetycznych, które zapewniła Aneta Sum z Mary Kay. Panie chętne eksperymentowały z wiosennym makijażem. Wszystko po to, aby pięknie i promiennie wyglądać na co dzień, nie tylko dla swojej drugiej połowy, ale przede wszystkim dla siebie samych.
Przydatne informacje o zdrowej diecie przekazała Agnieszka Stachurska z Centrum Naturhouse z Krakowa. Firma zapewniła loterię, w której główną nagrodą był bon o wartości 150 zł na kurację odchudzającą.
Artystyczny prezent stanowił koncert starszej grupy zespołu Fermata działającego pod kierunkiem Anny Roj. Męskie grono z zespołu otrzymało specjalne brawa, wokaliści wykonywali bowiem utwory solo tylko dla pań. Zespół zaśpiewał na kilka głosów a cappella zwyczajowe „Sto lat”, co dodatkowo podniosło miłą atmosferę uroczystości. Nie na tym jednak koniec muzycznych niespodzianek. Część wokalną spotkania kontynuował chór Bel Canto przy akompaniamencie Wojciecha Karwata na akordeonie. Zespół zaśpiewał szlagiery muzyki ludowej. Panie na widowni nie czekały długo, by przyłączyć się do chóru, rozśpiewana widownia towarzyszyła artystom. Spotkanie sprzyjało integracji, poza występami nie było końca żartom i rozmowom, a tematem pozostawały oczywiście kobiety.

Więcej zdjęć w ALBUMIE.

kobiety2

kobiety3

kobiety4

kobiety5

kobiety6

 

Close Menu
 
19 maja 2024
Skip to content