Skip to main content
search
Informacje dla przedsiębiorców

Trwa kolejna edycja konkursu “Pracodawca Jutra”

By 6 czerwca 2023No Comments

Ostatnia aktualizacja 6 czerwca 2023 przez AO

17 kwietnia wystartowała siódma edycja „Pracodawcy Jutra”. Konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości skierowany jest do przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych współpracujących z przedsiębiorcami, którzy realizowali inicjatywy edukacyjne w obszarze rozwoju pracowników lub propagowania idei edukacyjnych. Laureatów tegorocznego konkursu poznamy w październiku.
Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie podmiotów, które realizują modelowe inicjatywy edukacyjne z zakresu współpracy biznesu z edukacją – czyli działań, które polegają na pobudzeniu świadomości środowisk lokalnych i ich zaangażowaniu w działania na rzecz rozwoju edukacji, rozwoju usług edukacyjnych, działaniach umożliwiających nabycie, uzupełnienie lub aktualizację kompetencji i kwalifikacji.

Informacja prasowa o siódmej edycji konkursu “Pracodawca Jutra” (pdf. 217 KB)Element dekoracyjny - grafika konkurs Pracodawca Jutra

Konkurs “Pracodawca Jutra” broszura (pdf. 1,73 MB)

Szczegółowe informacje o siódmej edycji konkursu “Pracodawca Jutra” dostępne są na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Close Menu
 
20 lipca 2024
Skip to content